Міносвіти наполягає, що книжку про секс для школярів не замовляло

— 23 жовтня 2012, 17:18

Видання не надавалося на науково-методичну експертизу, яка є обов’язковою для всіх підручників і навчальних посібників для ЗНЗ, та не отримувало відповідний гриф МОНмолодьспорту.

Про це йдеться на сайті відомства.

Міносвіти наголошує, що "до шкіл це видання, без грифа від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, допущено не буде".

"Тож, закликаємо авторів таких "підручників": не вводьте в оману читачів, посилаючись на начебто схвальні рекомендації МОНмолодьспорту!" – зазначається у повідомленні відомства на офіційному сайті.

Як відомо, раніше повідомлялось, що у Донецьку у торговельних мережах продаються підручники з сексуального виховання школярів видавництва "Майстер-клас" (м. Харків).

ВІДЕО ДНЯ

Книжку видано накладом 3000 екземплярів у 2011 році.

Автори видання Саша Смілянська і Сергій Юзмухаметов намагаються розповісти дітям про стосунки між чоловіком та жінкою.

Підручник" побудований у вигляді відповідей на запитання. І коли школярка цікавиться, чи можливий секс без любові, автори пояснюють їй досить прямолінійно:

"Дівчаток часто вчать, що ні. Насправді секс без любові, звісно ж, можливий. Це потребаорганізму, і будь-якій дорослій людині займатися сексом абсолютно необхідно для здоров'я. І якщо доросла людина сьогодні чомусь нікого не любить, що ж їй - здоров'ям жертвувати? Але потрібно знати, що без любові секс перетворюється на задоволення потреби. Ну, як у туалет сходити".

[L]А на романтичне "Я закохалася. Це на все життя?" відповідають: "Навіть не сподівайся".

Автор Саша Смілянська у своєму блозі стверджує (нецензурні вислови опускаємо): "Книжку про секс замовило Міністерство освіти України. Завдання було таке: "Не для п'ятирічок ... І не для 15 +, коли вони краще, ніж ми, знають. А для 10-12-річних".

Реклама:

Головне сьогодні