У Донецьку продають підручник про секс, розрахований на 12-річних дітей. Фото

— 23 жовтня 2012, 10:54

Як повідомляє Комсомольская правда в Украине, автори видання Саша Смілянська і Сергій Юзмухаметов намагаються розповісти дітям про стосунки між чоловіком та жінкою.

Вона написала півкниги для дівчаток, він - для хлопчиків. Тільки-от тон і фрази, які для цього підібрані, змушують батьків хапатися за голову.

"Підручник" побудований у вигляді відповідей на запитання. І коли школярка цікавиться, чи можливий секс без любові, автори пояснюють їй досить прямолінійно:

[L]"Дівчаток часто вчать, що ні. Насправді секс без любові, звісно ж, можливий. Це потреба організму, і будь-якій дорослій людині займатися сексом абсолютно необхідно для здоров'я. І якщо доросла людина сьогодні чомусь нікого не любить, що ж їй - здоров'ям жертвувати? Але потрібно знати, що без любові секс перетворюється на задоволення потреби. Ну, як у туалет сходити".

А на романтичне "Я закохалася. Це на все життя?" відповідають: "Навіть не сподівайся".

Книжку у світ випустили у видавництві "Майстер клас", наклад невеликий - 3 тисячі примірників, ціна 43 гривні.

Автор Саша Смілянська у своєму блозі стверджує (нецензурні вислови опускаємо): "Книжку про секс замовило Міністерство освіти України. Завдання було таке: "Не для п'ятирічок ... І не для 15 +, коли вони краще, ніж ми, знають. А для 10-12-річних".

Утім, як повідомили в прес-службі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН, вони книгу не замовляли.

"У нас немає такого предмета, і ми перевірили - грифа Міністерства освіти, який має бути на кожному підручнику, на цю книгу також ніколи не ставили. Слово "підручник" використовувати можуть... І книгу можна купити в магазині, це ваш вибір. Тут ми нічого зробити не можемо. Але головне - у школу це видання, без грифа від МОН, допущено не буде! На жодні заняття, навіть на додаткові", - повідомили у відомстві.

З книги:
"Секс - це не коли люди лягають у ліжко і щось кудись засовують. Це ще купа всіляких "до" і багато різних "після". Саме про це буде ця книжка - все, що тобі потрібно знати, щоб не зганьбитися , коли ти виростеш ... Кожна глава буде починатися з правдивої історії, а тобі залишається просто не повторювати чужих помилок".

"Дівчатка в майбутньому будуть народжувати дітей. А ти - не будеш, навіть якщо зміниш стать (чого я тобі не рекомендую: бути хлопчиком дуже круто, та й повноцінної дівчинки з тебе в будь-якому випадку не вийде). Пам'ятай, що коли тобі захочеться завести дитину, ти без дівчинки не впораєшся. А ось вона без тебе - запросто".

"Ми з тобою - чоловіки - сильніші, грубіші, простіші і більше любимо змагатися один із одним. Жінки м'якші, слабкіші, чуттєвіші і непередбачуваніші... Секс (книжка ж у нас про секс, правильно?) між чоловіком і жінкою хороший ще й тому, що секс між чоловіком і чоловіком - дурне, смішне й жалюгідне видовище".

Реклама:

Головне сьогодні