Студентів Полтавського вузу відвезли на автобусах мітингувати на підтримку скандального ректора. Відео

— 13 березня 2015, 13:05

Про це йдеться у сюжеті "Громадське. Полтава". Як видно на відео, журналістам не хочуть пояснити, хто і навіщо збирає так рано сонних студентів, а також куди їдуть кимсь організовані автобуси.

Проректор з науково-педагогічної роботи та корпоративного управління ПолтНТУ Анатолій Мартиненко теж відмовився від коментарів журналістам.

Зрештою, до Києва було відправлено три автобуси з викладачами та студентами цього ВНЗ мітингувати на підтримку ректора Володимира Онищенка.

Як відомо, у четвер Міносвіти публічно висловило глибоку занепокоєність висловлюваннями ректора, які "компрометують не лише його самого, але й увесь університет та систему української вищої освіти загалом".

"Оскільки це – не перший скандал, пов’язаний з діяльністю ректора університету, ми вважаємо, що в такій ситуації найкраще, що він може зробити для збереження доброго імені університету – добровільно написати заяву про звільнення", - зазначалось у повідомленні Міносвіти.

На аудіо записах, розміщених на Youtube, чоловік голосом, схожим на голос ректора Онищенка, свариться з педагогами. Його сильно обурило, що студенти, йому, "поважній людині" викрикували "Слава Україні".

Ректор також вільно використовує слова "тупити", "увімкніть мізки", "Ірино Олександрівно, п...ц вам", "Ти чо?", "Мізками поїхали", "надбавка на х..р, нуль", "дебіл-президент" тощо.

У п’ятницю у Полтаві також відбулись мітинги за і проти Онищенка, пише kolo.poltava.ua.

Реклама:

Головне сьогодні