Український школяр отримав золото на "Олімпіаді геніїв" у США

— 18 червня 2018, 10:25

Український школяр Валентин Фречка, який знайшов спосіб виготовляти папір із опалого листя, здобув золото на "Олімпіаді геніїв" у США, змаганні між учнями з різних країн у кількох категоріях.

Цього року було більше 1300 учасників, команда України від Малої академії наук складалася з п’яти осіб, повідомив Валентин "Голосу Америки".

Він додав, що двоє його колег посіли четверті місця і ще двоє здобули бронзу.

Самого Валентина запросили на міжнародну виставку у Південній Кореї.

До участі в Олімпіаді подали більше півтори тисячі проектів, а прийняли меншу частину, йдеться на офіційному сайті.

ВІДЕО ДНЯ

Раніше Валентин розповідав "УП.Життя", що якщо на Олімпіаді здобуде золото, то залишиться вчитися у Штатах, а потім повернеться працювати в Україну.

"Олімпіада геніїв" (GENIUS Olympiad) сприяє глобальному розумінню екологічних проблем та сталого розвитку завдяки фундаментальній науці, мистецтву, творчому письму, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.

Олімпіада забезпечує виклики та можливості для учнів середніх шкіл, щоб допомогти їм здобути навички та знання, необхідні для того, щоб бути громадянами, лідерами, вченими, художниками, письменниками, інженерами та розробниками майбутнього – агентами, які сприятимуть екологічному сталому розвитку впродовж усього життя.

Реклама:

Головне сьогодні