Обурені фанати “Гри престолів” вимагають перезняти 8 сезон серіалу. 700 тисяч підписів

— 17 травня 2019, 10:35

Якщо ви дивитись "Гру престолів" і вам не подобається те, як розгортаються події у серіалі, то є надія все змінити.

На сайті Change.org опубліковано петицію, яка вимагає перезняти 8 сезон "Гри престолів".

"Девід Беніоф (сценарист, режисер та продюсер) та Д.Б. Вайсс (партнер Беніофа – УП) показали себе повністю не компетентними письменниками.
У них не було відповідних матеріалів, на які вони б могли спиратись (наприклад, книги фіналу досі й немає). Цей серіал заслуговує на фінальний сезон, який має сенс.

Реалізуй мої очікування та зроби це, HBO!", йдеться у тексті петиції.

Наступна книга Джорджа Мартіна "The Wind of winter" все ще в роботі, тож телевізійний серіал має відмінне від книги закінчення.

Коментатори під петицією називають останній сезон серіалу "зім’ятим", а також стверджують, що персонажі стали "карикатурами себе", а весь сезон – це "повна зневага до автора".

"7 років розвитку персонажів, 7 років нагнітання щодо появи страшного ворога і все викинути у вікно. Огидно", пише один з коментаторів.

Станом на ранок 17 травня 2019 року петицію підписало вже 724 567 людей.

Продивитись та підписати петицію можна тут.

Проте, якщо врахувати, що кожна серія сезону коштувала приблизно 15 мільйонів доларів, навряд чи HBO буде виконувати вимоги петиції, пише BBC.

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу або Telegram про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні