Визначили мінімальні бали ЗНО з математики і фізики, з якими можна вступати у виш

Катерина Хорощак — 16 липня 2020, 13:48

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали "склав/не склав" для ЗНО з математики та фізики.

  • З математики – це 9 балів з 62 можливих.
  • З фізики – 12 з 64.

Поріг "склав/не склав" – це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник/учасниця за тестування, щоб отримати оцінку за шкалою 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вишу.

Кожне завдання має різну кількість балів. Подивитися, скільки можна отримати балів за правильно виконані завдання з математики, можна тут. З фізики - тут.

За даними УЦОЯО, від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з цих предметів, поріг "склав/не склав" подолали: з математики 87% осіб; з фізики – 92 %.

Наступні засідання експертної комісії зі встановлення порога "склав/не склав" заплановано на такі дати:

  • з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – 23 липня;
  • з географії, хімії – 28 липня.

Вас також може зацікавити:

Свої чи чужі: чому немає "зради" у вступі дітей з ТОТ в українські виші

Вступ-2020: дати, нові умови, прогнози університетів щодо прийому та поселення в гуртожитки

Міністерство освіти і науки Шкарлета: спадок від попередньої команди та перспективи. Інтерв'ю з ексзаступником МОН Єгором Стадним

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні