Поки матір була у лікарні: на Хмельниччині вітчим зґвалтував 11-річну дитину
На Хмельниччині 35-річного чоловіка підозрюють у ґвалтуванні своєї 11-річної падчерки.
За рік після першого злочину фігурант скористався відсутністю дружини і вчинив його повторно, повідомили в Офісі генерального прокурора.
За даними слідства, вперше вітчим здійснив сексуальне насильство над дівчинкою у березні 2025 року, коли його дружина заснула в іншій кімнаті.
За рік – у квітні 2026-го – чоловік знову скоїв злочин. У цей час матір дитини була у лікарні з молодшим сином.
Дівчинка розповіла про пережите родичці, і та звернулися у поліцію.
Правоохоронці затримали чоловіка та оголосили йому про підозру у зґвалтуванні малолітньої дитини, вчиненому повторно – за частинами 4 та 6 статті 152 Кримінального кодексу України. Її санкція передбачає позбавлення волі до 15 років.
Суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Нагадаємо, у Павлограді на Дніпропетровщині чоловік зґвалтував 12-річну дівчинку, яка приїхала на літо до бабусі та дідуся. Йому повідомили про підозру.