Українська правда

На Вінниччині чоловік зґвалтував свою 13-річну падчерку, поки дружина народжувала в лікарні

- 2 січня, 14:11

На Вінниччині 39-річний чоловік зґвалтував свою 13-річну падчерку, поки в дружини тривали пологи. Йому повідомили про підозру.

Випадок трапився у серпні 2025 року в Бершаді, повідомляють в обласному управлінні Національної поліції та Офісі генерального прокурора.

За даними слідства, чоловік проживав із матір'ю дитини і скористався відсутністю жінки, щоб скривдити її доньку. У той день жінка народжувала в лікарні, тому не знала, що співмешканець скривдив підлітку.

"Про подію потерпіла змогла розповісти лише з часом – спочатку старшій сестрі, після чого було повідомлено правоохоронні органи", – додали в генерального прокурора.

У коментарі для "УП. Життя" речниця поліції Заріна Маєвська повідомила, що раніше чоловіка не притягали до кримінальної відповідальності за статеві злочини. За її словами, на момент нападу на падчерку родина не була на обліку як така, що перебуває у складних життєвих обставинах.

Чоловіку повідомили про підозру за частиною 4 статті 152 Кримінального кодексу – зґвалтування щодо особи, яка не досягла 14 років. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 15 років позбавлення волі.

Суд відправив зловмисника під варту без права внесення застави.

Раніше на Київщині до трьох років та чотирьох місяців позбавлення волі засудили чоловіка, який намагався викрасти шестирічну дівчинку. Раніше його судили за розбещення дитини.