Українська правда

По 500 доларів за дитину: на Закарпатті засудили матір, яка продала сина і доньку для жебракування

- 12 червня, 19:02

На Закарпатті отримала вирок мати, яка віддала сина та доньку для жебракування. За два тижні такої "оренди" вона планувала отримати 1000 доларів.

У суді жінка визнала вину та розкаялася, повідомили в Офісі генерального прокурора.

32-річна жінка самостійно домовилася із покупцем про двотижневу експлуатацію 11-річного хлопчика та 5-річної дівчинки.

За таку "оренду" матір сподівалася отримати 1000 доларів – по 500 за кожну дитину.

У квітні під час отримання грошей неподалік Іршави її затримали правоохоронці та оголосили підозру.

Суд визнав жінку винною за частиною 3 статті 149 Кримінального кодексу України – торгівля людьми щодо малолітніх, вчинена матір'ю з метою експлуатації.

Її засудили до 8 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Двох дітей, яких мати намагалась продати, та ще одну 8-річну доньку передали під опіку рідній бабусі. Як зазначили у прокуратурі, вони перебувають у безпеці.

Нагадаємо, у Запоріжжі вирок отримала 59-річна жінка, яка віддала власного 12-річного сина сторонній людині для жебракування.