Українська правда

У Києві та Львові засяяли святкові ялинки

- 5 грудня, 18:30

У Києві на Софійській площі засяяла головна ялинка країни – штучне дерево заввишки 16 метрів.

Ялинка прикрашена 4,5 тисячами іграшок та підсвічена гірляндою. Її тематика натхненна фресками Софії Київської, повідомляє "Суспільне".

Перш ніж запалити ялинку, міський голова Віталій Кличко. подякував військовослужбовцям, які "дають можливість святкувати на Софійській площі і дарувати дітям свято".

Також відкриття головної ялинки відбулося у Львові перед Оперним театром. Перш ніж засяяли гірлянди, містяни співали колядок.

14-метрове дерево місту подарувала родина Пашечків із села Сокільники. Для прикрас використали ілюмінацію, яку місто закупило ще у 2018 році.

Головна ялинка Львова
Фото: Суспільне. Львів

Цьогоріч кількість охочих подарувати свою ялинку Львову була рекордною: аж 15 кандидатів, писало "Твоє місто".

У міськраді пояснювали, що не витрачають кошти з бюджету на святкове дерево: львів'яни та мешканці громад щороку дарують його безоплатно, а для монтажу використовують наявні конструкції та торішню ілюмінацію.