Тест

Фігуристка народила доньку за два дні після смерті. Фото

Мозок жінки перестав працювати два дні тому, але лікарі підтримували серцебиття жінки для того, щоб підготувати її недоношене дитя до народження, повідомляє The Times.

Впродовж цього часу жінці вводили високі дози кортикостероїдів з метою підготувати легені плоду до самостійного дихання. Через кесаревий розтин, лікарі допомогли Айя (Aya) Солімен народитись цілком здоровою. Дитя важить лише 1 кг, але медики переконують, що вона розвивається нормально і почуває себе добре.

41-річна Солімен була лише на 26-ому тижні вагітності, коли їй раптово стало погано. Жінка скаржилась на головні болі, але навіть не підозрювала, що в її мозку є пухлина. Після крововиливу у мозок вагітна померла за пару годин після того, як її привезли в в оксфордську клініку Джона Редкліффа.

Новонароджена дівчинка. Фото The Times

Після того, як дівчинку вийняли з лона матері, її личко притулили до обличчя матері. Потім була відключена штучна підтримка серцебиття колишньої чемпіонки Великобританії у довільному катанні Джейн Солімен.

Зараз новонароджена дівчинка знаходиться в спеціалізованому відділенні інтенсивної терапії Королівської лікарні Беркшира в Редінгу.

Усі фото Daily Mail