Українок, які полюють за іноземними женихами, побільшало у півтора рази

— 26 серпня 2009, 10:29

Україна стала популярним місцем пошуку супутниць життя для іноземців. За статистикою, бажання поєднати свою долю з громадянками України найчастіше виявляють чоловіки з Іспанії, Ізраїлю, США, Туреччини та Німеччини, повідомляє "Німецька хвиля".

Як з'ясувалося на одному із засідань комісії Кнесету з підтримки статусу жінки, лише з Ізраїлю щороку понад 300 чоловіків вирушають до України в пошуках нареченої. На сьогодні в Ізраїлі діють десятки агентств, які спеціалізуються на організації "весільних турів" до України, зокрема до Одеси та Херсона, звідки походить більшість українських дружин ізраїльських чоловіків.

Втім, як зазначає директор міжнародного шлюбного агентства Яна Чобіток, українські жінки теж стали вибагливішими до кандидатів: "Шлюбів з іноземцями багато. Та нам не так просто знайти жіночу клієнтуру, оскільки жінка, одружуючись з іноземцем, йде на великі жертви - залишає родину, друзів, кар'єру".

Згідно з даними Мінюсту, за останні чотири роки в Україні було зареєстровано майже 19 тисяч шлюбів з іноземцями. Найчастіше їх укладають мешканки Донецької та Харківської областей, а також Києва.

Цьому явищу вирішили присвятити цілий фільм, зйомки якого розпочали у Херсоні ізраїльські та українські документалісти. Стрічка розповість про шлюби українок з іноземцями в епоху економічної кризи та буде дубльована п'ятьма європейськими мовами.

Цьому явищу присвячено новий документальний фільм, який знімають ізраїльські та українські документалісти.

Реклама:

Головне сьогодні