Елтон Джон не подавав заявку на усиновлення

— 15 вересня 2009, 10:48

Та якщо артист все ж таки напише заяву, то її розглядатимуть відповідно до діючого законодавства, повідомляє Інтерфакс.

"До нас офіційно Елтон Джон із заявою не звертався. Ні він, ані його представник. Якщо він й буде звертатися, то звертатиметься до Департаменту з усиновлення нашого міністерства", - пояснив співрозмовник агентства.

"Елтон Джон така ж людина, як і всі, є законодавство України, і немає сенсу під когось перероблювати закони. Якщо він до нас і звернеться, то заява буде розглядатися у нашому законодавчому полі", - додав він.

Нагадаємо, у понеділок Подбробності з посиланням на Мінсім'ї повідомили, що Елтону Джону відмовлено в усиновленні 14-місячного Лева.

Щоправда, у міністерстві відмічають, що навіть якщо сер Елтон Джон і подасть заявку, то отримати дозвіл на всиновлення йому навряд чи вдасться. Адже відповідно до українських законів, українську дитину не може всиновити самотній іноземець.

[L]Британський співак живе в одностатевому шлюбі, але українське законодавство такі шлюби не визнає.

"У нас чітко визначено що таке родина - це чоловік і жінка, а так як в Елтона Джона шлюб з чоловіком, то за нашим законодавством він самотній", - пояснили в міністерстві.

Окрім цього, відповідно до вітчизняного законодавства, різниця прийомних батьків і дітей не повинна перевищувати 45 років.

"Йому (Елтону Джону) 62 роки, дитині - всього 14 місяців і взагалі невідомо чи є ця дитина в базі (дітей на всиновлення). Крім того, у нас в законодавстві чітко визначено, що дитину, яка стає на облік, перший рік не має право всиновлювати іноземець", - повідомив в міністерстві.

Реклама:

Головне сьогодні