"Зелені" вигадали вегетаріанські презервативи

— 19 жовтня 2009, 18:04

Фірма Earth Erotics пропонує покупцям презервативи для вегетаріанців - білок для їхнього виробництва, здобутий з молока, замінено на какао, повідомляє The Time.

Також виробники пропонують екологічно чисті презервативи зі шкіри ягняти - після використання вони повністю розкладаються при утилізації сміття.

Окрім цього "зелені" закликають користуватися лубрикантами та масажною олією з органічних компонентів. Адже, як зазначають екологи, у звичайних інтимних гелях містяться хімікати, які входять до складу антифризу та засобів для чищення духовки.

Також виробники екологічних секс-іграшок пропонують механічні вібратори, які зроблені з натуральних матеріалів: нержавіючої сталі, червоного дерева та скла.

Щоб підкреслити користь своєї продукції, "зелені" нагадують, що нинішні іграшки для сексуальних утіх зроблені з пластмаси для пом'якшення якої використовують хімічну речовину бісфенол-А. На думку науковців, ця речовина може викликати у дівчат передчасне статеве дозрівання, а у хлопців - погіршення якості сперми.

Також компанія-виробник екологічних секс-іграшок пропонує своїм клієнтам батоги зроблені зі старих велосипедних камер.

Ще "зелені" агітують не користуватися оральними контрацептивами, а просто утримуватися від сексу в дні овуляції.

А, на думку однієї з фірм, яка виробляє презервативи, найкращий спосіб запобігти глобальному потеплінню - народжувати менше дітей.

Реклама:

Головне сьогодні