Католикам пропонують сповідуватися по телефону за гроші

— 3 березня 2010, 10:16

Сервіс Phoneline to the Lord (Телефонна лінія до Бога )був запущений напередодні Великого посту, повідомляє The Daily Mail.

За задумом організаторів лінії, кожен французький католик має змогу за 30 євроцентів на хвилину зізнатися у своїх гріхах автовідповідачеві.

Зателефонувавши на "гарячу лінію" спокійний голос пропонує людині натиснути кнопку "1", щоб отримати консультацію з приводу сповіді, "2", щоб висповідатися, і "3", щоб послухати чужі сповіді.

Але на фоні органної музики голос попереджає: "У разі серйозного або смертного гріха - то є гріхи, які відвернули тебе від Христа, Господа нашого - важливо довіритися священику".

Творці лінії зауважують, що не гарантують відпущення гріхів. Мовляв, з користувачами не розмовляють живі оператори. Тобто, ті хто дзвонять можуть лише послухати записані на автовідповідач молитви.

До того ж, кожен із зателефонувавши сам обирає, чи запис його сповідь матимуть змогу прослухати інші, чи ні.

За словами організаторів лінії, за перший тиждень надійшло близько 300 дзвінків. Частина прибутків від сповідей піде на доброчинність.

Однак у вівторок на Конференції французьких єпископів пролунала заява, що лінія "немає дозволу від Католицької Церкви у Франції.

"Для віруючої католицької, відпущення (гріхів) має сакраментальне значення і вимагає реальної присутності священика, а не машини", - зауважили на Конференції.

Реклама:

Головне сьогодні