Ходіння по крамницях робить чоловіків імпотентами?

10
30 червня 2010

Речовина під назвою бісфенол А, що застосовують для того, аби зробити чорнило видимим, має здатність пригнічувати чоловічі гормони, повідомляє The Daily Mail.

Бісфенол А потрапляє до організму, варто чоловікові потримати чеки в руках, а потім торкнутися до рота або їжі.

"Речовина на кшталт цієї могла б зрушити баланс статевих гормонів у чоловіків до естрогену", - стверджує уролог Френк Соммер з Берліну.

"Надалі це призводить до зменшення сексуального потягу, сприяє збільшенню живота замість м'язів та має поганий вплив на ерекцію та потенцію", - каже лікар.

Бісфенол А також є на консервних бляшанках, завісках для душу, іграшках та дитячих пляшечках.

Окрім порушень роботи ендокринної системи, бісфенол А також пов'язують із раннім пубертатом у дівчаток, збільшенням ризику раку та діабету, порушеннями метаболізму і  фертильності.

Науковці й раніше намагалися привернути увагу до небезпеки використання бісфенолу А. У грудні семеро експертів з п'яти британських університетів письмово звернулися до уряду країни з вимогою переглянути питання із бісфенолом.

У 2010-му році своє занепокоєння впливом хімікатів на дітей та немовлят висловило Управління з контролю за якістю харчів та ліків Сполучених Штатів (Food and Drug Administration), повідомляється на сайті FDA.