Укрзалізниця влаштує полювання на "зайців"

— 30 травня 2011, 17:51

Для цього створено спеціальні контрольно-ревізійні служби, які проводитимуть оперативні перевірки поїздів.

Що стосується далекого сполучення, то провідників, які перевозять пасажирів без відповідних проїзних документів, звільнятимуть, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу відомства.

Згідно з Кодексом України про адміністративні порушення штраф за безбілетний проїзд становить десятиразову вартість перевезення. Зокрема, пасажир, який не має документів на право поїздки, повинен сплатити штраф і вартість перевезення від пункту посадки до пункту призначення. У разі відмови пасажир висаджується з поїзда на найближчій зупинці.

Як зазначають у відомстві, на популярних напрямках, де вартість квитків коливається від 100 до 220 гривень, сума штрафів за безбілетний проїзд відповідно становитиме від 1000 гривень до 2200 гривень. Таким чином, квиток на популярний поїзд № 12 сполученням Київ-Сімферополь обійдеться пасажиру в 228 гривень, а безбілетний проїзд у цьому поїзді може обійтися в 10 разів дорожче.

Проїзд у поїзді № 91 сполученням Київ-Львів становитиме майже 175 гривень, а штраф за проїзд без квитка становитиме понад 1750 грн.

Враховуючи вищесказане, Укрзалізниця ще раз звертається до громадян із закликом користуватися послугами квиткових кас, не вдаючись до напівлегальних схемам проїзду залізничним транспортом.

Реклама:

Головне сьогодні