Львівський готель "Леополіс" визнано найкращим в Україні

449
28 вересня 2011

Другий рік поспіль львівський готель "Леополіс" визнано найкращим в Україні.

Цього  року "Леополіс" переміг відразу у двох номінаціях "Ukraine’s Leading Hotel" та "Ukraine’s Leading Business Hotel" найпрестижнішого світового конкурсу World Travel Awards.

Найвищу у світі туристичну нагороду львівському готелю вручили під час вісімнадцятої європейської академії, що пройшла у Туреччині, у готелі  Cornelia Diamond Golf Resort & Spa.

У церемонії нагородження взяли участь керівники впливових туристичних компаній, операторів і готелів з усієї Європи.

Впродовж року 213 000 експертів туризму віддали свої голоси за номіновані готелі, туристичні фірми, транспортні компанії у 160 країнах світу і визначили найкращих на кожному із континентів. У європейському конкурсі у 2011 році за нагороду боролося понад 500 організацій із 47 країн у 125 категоріях.

 Найвищу у світі туристичну нагороду львівському готелю вручили під час вісімнадцятої європейської академії, що пройшла у Туреччині, у готелі  Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

У номінації "Ukraine's Leading Hotel 2011" конкурентами п’ятизіркового "Леополісу" стали такі престижні українські готелі як Donbass Palace Hotel, Opera Hotel, Premier Palace Hotel та Radisson Blu Hotel Kiev.

Нагороду "Ukraine's Leading Business Hotel 2011" виборювали Donbass Palace Hotel, Hotel Otrada, Hyatt Regency Kiev, Premier Palace Hotel та Radisson Blu Hotel Kiev.

"Ці нагороди є свідченням серйозного визнання у світі, а також хорошим маркетинговим інструментом для зміцнення та розвитку бренду готелю "Леополіс". Це допоможе нам у формуванні позитивного іміджу на світовому туристичному ринку не лише нашого готелю, а й міста Львова загалом ", - вважає генеральний директор "Леополіса" Удо Хайне.

Перемогу львівський готель здобув насамперед завдяки висококласному сервісу та професіоналізму.

"Головна родзинка нашого готелю – це затишна атмосфера, яку створює вишуканий дизайн та індивідуальна комунікація до кожного гостя, чого практично неможливо досягнути у великих готелях. Також невід'ємною частиною нашого успіху є команда Леополісу, яка своїм професіоналізмом та відданістю роботі створює ту саму атмосферу гостинності", - зазначив Удо Хайне.

 "Ці нагороди є свідченням серйозного визнання у світі ", - вважає генеральний директор "Леополіса" Удо Хайне (на фото)

Окрім цього, саме цей львівський готель  виборов право стати регіональною штаб-квартирою УЄФА під час підготовки та проведення  Євро 2012.

Наприкінці року керівництво "Леополісу" планує збільшити номерний фонд готелю до 74 номерів.

Попри те, що рівень номерів цього львівського готелю відповідає п'ятизірковому статусу вже сьогодні, щоб отримати п'яту зірку, заклад додасть до свого фонду відпочинкову та розважальні зони — СПА-центр, фітнес-зал, два конференц-зали, ресторан та коктейль-бар.

Усе це має з'явитися у другій та третій черзі будівництва, в будинках під №14 та 16 на вул. Шевській. На реконструкцію об'єктів ПАТ "Європейський дім" готовий вкласти близько 70 млн грн.

Із завершенням будівництва "Леополіс" зробить свій внесок у виконання вимог Європейської футбольної федерації — наявність у Львові 2,5 тис. номерів у чотири— та п'ятизіркових готелях для футбольних функціонерів — та ще 15 тис. місць для вболівальників.

"Леополіс" переміг у двох номінаціях конкурсу World Travel Awards -  "Ukraine’s Leading Hotel" та "Ukraine’s Leading Business Hotel" 

79008 Україна, м. Львів, вул. Театральна, 16

Teл: +380 32 295 95 00

Факс: +380 32 295 95 99

E-mail: [email protected]

www.leopolishotel.com