National Geographic назвав Крим першим серед місць must-see на 2013-й рік

Видання National Geographic Traveler представило список місць, де радить своїм обов’язково побувати в наступному році. До Топ-20 потрапив "курорт царів та жирних котів Політбюро" – півострів Крим.

Як приязно зазначає видання, Крим – це рай із краєвидами, гідними Ривєри, але з нижчими цінами.

Автори цитують князя Григорія Потьомкіна, який запевняв, що Росії потрібен цей рай, говорячи про анексію Криму, а ще Антона Чехова, який казав, що там ніколи не буває зими.

Від радянської доби півострову в спадок лишилася громіздка бетонна архітектура та непривітні babushkas на вулицях. Зате туристи тепер можуть відвідати колись секретну базу підводних човнів у Балаклаві та Лівадійський палац, де в 1945-му вирішувалася доля післявоєнної Європи.

Іще National Geographic Traveler згадує про курорти з цілющими грязями, виноградники Масандри, "Ріслінг" із ароматом альпійських луків та нектар "Сьоме небо".

ВІДЕО ДНЯ

Що стосується транспорту, видання пояснює читачам, що таке marshrutka, а з наїдків радить скуштувати чебуреки, лагман та плов.

Багато людей у Криму говорять англійською, але туристам стане в пригоді російський розмовник, зазначають автори.

"Налаштуватися" ж на подорож до Криму має допомогти книга "Дама з собачкою", написана Чеховим саме у Ялті.

Іще до рейтингу увійшли:

Французьке місто Марсель, округ Раджа Ампат, що у Папуа, італійське місто Равенна, територія помірно вологого лісу в Канаді.

Крім того, у списку є Малаві, що на південному сході Африки, Столиця Еквадору і найбільше місто країни – Кіто, а також Паган – стародавня столиця однойменного царства, що зараз знаходиться на території М'янми

у ТОП-20 також - канадський острів Кейп-Бретон, Уганда, долина річки Гудзон (США), грецьке місто Салоніки, Гренада, норвезький порт Буде, місто Вальпараїсо, що у центральній частині Чилі.

Фото з Flickr (by marek.krzystkiewicz, Lexis_2k, Argenberg)

Реклама:

Головне сьогодні