Названо "7 чудес Києва". Фото

969
27 вересня 2013

Так, з травня на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua розпочалося Інтернет-голосування, де кожний бажаючий мав змогу обрати свої 7 чудес Києва. Паралельно методом анкетування були опитані експерти, які теж визначили найкращі об’єкти столиці.

Саме за сумою показників Інтернет- та експертного голосування (50/50) і були визначені переможці акції "7 чудес Києва".

Оргкомітетом також було прийнято рішення об’єднати в одну номінацію як об’єкти, що поєднані територіально та створюють своєрідні єдині історико-архітектурні та культурні комплекси міста, - Андріївську церкву з Андріївським узвозом, а також Києво-Могилянську академію зі Старим Подолом.

Реклама:

Отже, переможцями акції "7 чудес Києва" стали (за абеткою):

Андріївська церква та Андріївський узвіз

 

Будинок з химерами

 

Видубицький монастир

 

Володимирський собор

 

Києво-Могилянська академія та Старий Поділ

Реклама:
 

Києво-Печерська лавра

 Фото marktristan

Софія Київська

 

Оргкомітетом акції було прийнято рішення спеціальними нагородами відзначити також СПЕЦНОМІНАНТІВ акції: Михайлівський Золотоверхий собор як найвизначніший з відтворених об’єктів Києва, а також Миколаївський костел та Національний художній музей як дві визначних пам’ятки столиці, які потребують негайної реставрації за підтримки держави.

За традицією, про переможців акції "7 чудес Києва" (як і про переможців попередніх акцій) будуть відзняті телевізійні передачі та видрукувана поліграфічна продукція – буклети, календарі тощо.

"7 чудес Києва" - це вже ІV етап всеукраїнської акції "7 чудес України", яка була започаткована у 2007 році.

За цей час були визначені "7 історико-архітектурних чудес України", "7 природних чудес" та "7 чудес України: замки, фортеці, палаци".

"Українська правда. Життя"

Фото 7chudes.in.uaРеклама: