Київ названо найдешевшим містом Європи. Інфографіка

— 30 листопада 2015, 11:27

Але поїздки можуть бути і не настільки коштовними, а і доволі доступними. Звичайно, якщо знати, до яких міст податися.

Британський сайт SimplyHolidayDeals.co.uk створив інфографіку, де продемонстрував найдешевші міста Європи. Ресурс аналізував вартість кількох чинників, зокрема: ніч у хостелі, дві поїздки у громадському транспорті, один платний атракціон, і три бюджетних страви та напої.

Першу сходинку посів Київ.

Київ буквально заповнений цікавими місцями. Як йдеться на британському сайті, варто відвідати золотоверху Києво-Печерську Лавру, з сотнями паломників, що стікаються до святині.

Тут і далі фото з Flickr by (Alexxx Malev)

"Дослідіть Андріївський узвіз для знайомства з мистецтвом, галереями, ремеслами, музеями, барами та ресторанами в одному із найстаріших і найбільш мальовничих районах міста", - повідомляє ресурс.

2 місце - Бухарест (Румунія)

У Бухаресті варто відкрити для себе історичний квартал, площі, православні храми, перш ніж навідатися до лісів і озер, що розташовані навколо найбільшого міста Румунії.

by Dennis Jarvis

3 місце - Софія (Болгарія)

Софія має пишні парки, доглянуті сади та вуличні кафе, що ідеально підходять для людей, які полюбляють неквапливі вечори за доступними цінами. Це ідеальне місце для дослідження пішохідних стежок, кращих музеїв Болгарії, галерей, розважальних закладів та ресторанів.

by xiquinhosilva

4 місце - Краков (Польща)

Середньовічна столиця, повна історії воєн та режимів. Багато що тут можна дослідити пішки.

by Arian Zwegers

"Відкрийте для себе Старе місто і найбільшу середньовічну площу в Європі. Відвідайте замковий комплекс Вавель, з його готичним собором. Взимку можна побалувати себе польськими варениками біля каміну, влітку - насолодитися літніми терасами", - йдеться на сайті.

5 місце - Белград (Сербія)

Якщо ви хочете "тусуватися" без глобальних втрат для бюджету, Белград - це місто для вас. Буйне місто "хитається" вночі. Має величезну кількість барів і клубів.

by Jeff Attaway

"Коли ж відпочинете від ночі, навідайтеся до історичного турецького кварталу, мощенох Скадарлії та здійсніть тур на велосипедах вздовж річох Белграда чи на каяках ними ж.

6 місце - Варшава (Польща)

Варшава - повна чудових хостелів, які можна використовувати як базу для вивчення історії міста. Тут можна знайти барокові палаци, єврейську спадщину, торгові райони та величезне Старе місто.

by Alexander Cahlenstein

7 місце - Сараєво (Боснія і Герцеговина)

Старе місто Сараєво вітає туристів відмінними цінами та всім, що необхідне. Тут можна побачити мечеть часів Османської епохи, церкви і складні австро-угорські споруди.

by Andreas Lehner

8 місце - Будапешт (Угорщина)

Будапешт - космополітичне серце країни. Знаменитий Дунай забезпечує чудовий вигляд і на Буду і на Пешт.

by Moyan Brenn

Поїздка на човні - прекрасний спосіб помилуватися панорамою.

9 місце - Чеський Крумлов (Чехія)

Ческі Крумлов виглядає як казкове місто, буквально з кожного кута. Найкраще залишитися тут на ніч, щоб ретельно вивчити червоні дахи, вузькі вулички, "набиті" ресторанами і магазинами, а також пагорби вздовж річки Влтави. Всесвітня спадщина ЮНЕСКО, мрія художника і рай для фотографа.

by El Coleccionista de Instantes Fotografía & Video


10 місце - Санкт-Петербург (Росія)

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні