Українська правда
Життя

У Києві стартувала "Країна Мрій". Фото. Відео

Версія для друку Коментарі 0
Алея народних майстрів на "Країні Мрій". Усі фото ЛігиБізнесІнформ
22.06.2012

Святом Купайла відкрився дев’ятий етнічний фестиваль Країна Мрій 2012.

На Києвій Горі біля Музею Історії України вільні жителі У-Країни Мрій під керівництвом Олега Скрипки запалили Живий Вогонь.

Потім вони пронесли його у веселій Купальській ході до Труханового острова, де відсвяткували весілля Сонця та Води за споконвічними традиціями предків.

Цього року "Країна мрій" триватиме 22 і 23 червня.

"Ніякої хімії, пластмаси та жодних нанотехнологій – лише жива музика, живі люди, жива історія, жива культура! В епоху інформаційного суспільства та розвитку високих технологій автентика й природність схожі на справжнє диво! Підтримка та розвиток живої культури – це наша мрія!" – кажуть організатори.

Традиційно на фестивалі:

різноманіття етнічної та world music на великій фестивальній сцені, а також на "Кобзарській" та сцені "Під стінами Лаври";

дитячий майданчик – інтерактивна програма, що включає в себе найрізноманітнішу творчу діяльність дітей, на основі фольклорних мотивів;

алея майстрів – народні майстри зі своїми авторськими доробками та Майстерня народних танців – окремий майданчик, де гості та учасники фестивалю в реальному часі розучують традиційні народні танці;

різноманітні літературні та театральні презентації, традиційні та яскраві Козацькі Розваги;

майданчик "Етно-Fashion", що став вдалою прем′єрою минулого року – колекції українського етнічного та старовинного одягу.

Вперше на "Країні Мрій":

Кримська фольклорна сцена;

ексклюзивна етнічна програма від гурту "Танок На Майдані Конго";

прем’єри сольних виступів учасників конкурсу "Голос країни" Іларії (за участю Романа Гриньківа і Олекси Кабанова) та Василя Жадана (спільно з циганським панк-панік-бендом "ТопОркестра").

Також з нагоди офіційного включення "Країни Мрій" до програми Чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012" на фестивалі буде створено фан-зону для особливо палких фанатів, де футбольні матчі демонструватимуться у прямому ефірі.

ЛІТЕРАТУРНА СЦЕНА

22 червня, п’ятниця

14:00-15:00 Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки

15:00-15:30 Література етнічних спільнот: роми, гагаузи (Наталя Варакута, Тудора Арнаут)

15:30-16:30 Гумористичний дует "Язикаті Хвеськи"

16:30-17:00 Література етнічних спільнот: кримські татари

17:00-18:00 Василь Шкляр: творча зустріч

18:00-19:00 Троїсті мужики: Брати Капранови та Юрко Журавель

23 червня, субота

13:00-14:00 Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки

14:00-14:30 Література етнічних спільнот: болгари (Антоніна Іванова)

14:30-16:30 ІІІ Кобзарський слем*

16:30-17:30 Половецький реп від Макса Паленка та Євгена Манженка-Сталкера

18:00-19:15 Музично-культурологічний проект "Лагідна українізація" від Ореста Лютого (Антін Мухарський)

 

 

ЛІТЕРАТУРНА КУХНЯ

(сцена у дворику музею Гончара)

22 червня, п’ятниця

14:00-14:30 Співана поезія від Олега Короля

14:30-16:00 "Потата від Тара-пати" від Лани Світанкової (видавництво "Грані Т")

16:00-16:30 Співана поезія Віктора Нестерука

16:30-18:00 Каша з сокири "Повний відпад та затьмарення розуму" від Есаулова Олександра

18:00-18:15 Українські рімейки від Анвара Азізова

18:15-19:00 Сценічні читання від театрального центру "Текст". П’єса Марисі Нікітюк "Дачі"

23 червня, субота

12:00-12:30 Поетичні читання від Лідії Дубиківської

12:30-13:00 Співана поезія від Євгена Манженка-Сталкера

13:00-14:30 Каша з сокири "Жіночі витребеньки" від Міли Іванцової та Дари Корній

14:30-15:00 Співана поезія від Макса Паленка

15:00-16:15 Поетична каша з сокири з еротичними харчовими добавками від Сергія Пантюка та Келі Ликеренко. БЕЗ ГМО

16:15-17:00 Співана поезія від Олекси Бика

17:00-18:00 Драма на 1 дію "Повернення в нікуди" від театру "Вавилон"

СЦЕНА "КУРІНЬ"

22 червня, п’ятниця

13:00-14:00 "Дитячі читання із "Гранями-Т" (Іван Андрусяк, Михайло Григорів, Леся Мовчун, Сергій Пантюк)

14:00-15:00 Поетичні читання від Лілії Батюк-Нечипоренко та Дмитра Войналовича

15:00-15:30 Поетичні читання "Безсмертя джерело живе" від Алли Бондарюк

15:30-16:00 Презентація книги від видавництва "Вус"

16:00-17:00 Читання від журналу LITZEPPELIN

17:00-18:00 Читання від Анни Малігон та презентація поетичної збірки "Переливання крові"

23 червня, субота

12:00-12:30 Читання від Олександра Гунька та презентація поетичної збірки "На вулиці генія"

12:30-13:30 Поетична програма "Лірична мозаїка" від літературного об’єднання ім. В. Симоненка (Черкаси)

13:30-14:00 "Криворізький БузькоХвіст на Літературній Країні Мрій"

14:00-15:00 Поетичні читання та презентація альманаху від літературного клубу "Маруся"

15:00-16:00 Поетичні читання авторів Гоголівської Академії (ГАК)

17:00-18:00 Творча зустріч з письменницею Ларисою Ротних та Ганною Ручай

МАЙСТЕР-КЛЯСА

22 червня, п'ятниця

13:00-14:30 "Ворожіння літерами" від Олі Верменич

14:30-15:30 Витинаємо з майстром Оленою Ігоніною

15:30-17:00 Виготовлення паперу вручну від майстра Володимира Тація

17:00-18:00 Мистецтво оригамі демонструє майстер Денис Лялін

23 червня, субота

12:00-13:15 Книжкова закладинка від журналу "Пізнайко", майстер Світлана Навроцька

13:30-15:00 "Витинанка від Незалежного театрального журналу "Коза"

15:00-16:30 Ілюструємо дитячу книжечку, художник Анна Сарвіра

16:30-18:00 Квілінг, майстер Юлія Осипенко

Програма фестивалю

Алеї Майстрів з10.00

Українсько-японський центр 22-23 червня (14.00 - 20.00)

Японські танці Бонодорі

Майстер-клас із каліграфії

Куточок одягання літнього кімоно "юката"

Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей

Фотографування в образі самурая та гейші

Майстер-клас з орігамі

22 червня:

Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

14:00 – 15:00 – Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки

15:00 – 15:30 – Література етнічних спільнот: роми, гагаузи (Наталя Варакута, Тудора Арнаут)

15:30 – 16:30 – Гумористичний дует "Язикаті Хвеськи"

16:30 – 17:00 – Література етнічних спільнот: кримські татари

17:00 – 18:00 – Василь Шкляр: творча зустріч

18:00 – 19:00 – Троїсті мужики: Брати Капранови та Юрко Журавель

Сцена "Під Стінами Лаври"

12.00 – 13.00 – "ТаРута" (Київ)

13.00 – 14.00 – "Баламути" (Київ)

14.00 – 15.00 – "Сільська музика" (Рівне)

15.00 – 16.00 – "Веселі вуйки"(Київ)

16.00 – 17.00 – "Василь Жадан" & "ТопОркестра" (Суми, Київ)

17.00 – 18.00 – "Фолькнери"(Київ)

Сцена "Майстерня танців"

13.00 – 14.00 – "Рожаниця"(Київ)

14.00 – 15.00 – "ТопОркестра" (Київ)

15.00 – 16.00 – Арзи Бекір, дитячий майстер-клас (АР Крим)

16.00 – 17.00 – "Сільська музика" - майстер клас танців (Рівне)

17.00 – 18.00 – "Хорея козацька"(Київ)

Сцена "Кобзарська майстерня"

12.00 – 13.00 – Лаюш Молнар (Львів)

13.00 – 14.00 – Ярослав Крисько, бандура (Львів)

14.00 – 15.00 – Микола Тихонович Товкайло, бандура (Переяслав)

15.00 – 16.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)

16.00 – 17.00 – Тарас Силенко, бандура (Київ)

Вечірня сцена

18.00 – 18.45 – "Іларія & Гриньків & Олексій Кабанов" (Україна)

18.45 – 19.30 – Намгар (Бурятія)

19.30 – 20.15 – Lilian Vieira (Zuco 103)(Бразилія, Великобританія)

20.15 – 21.00 – ТНМК (Україна) 

21.00 – 22.00 – BabaZula (Туреччина)

23 червня:

Майданчик "Етно-Fashion"

Показ колекцій українського етнічного та старовинного одягу. Автори – молоді талановиті українські дизайнери, які творять в стилі "Етно".

Співорганізатори проекту – "Український Тиждень Моди" та Музичне Видавництво "Країна Мрій".

Дитяча галявиназ 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

13:00 – 14:00 – Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки

14:00 – 14:30 – Література етнічних спільнот: болгари (Антоніна Іванова)

14:30 – 16:30 – ІІІ Кобзарський слем

16:30 – 17:30 – Половецький реп від Макса Паленка та Євгена Манженка-Сталкера

17:30 – 18:00 – Література етнічних спільнот

18:00 – 19:15 – Музично-культурологічний проект "Лагідна українізація" від Ореста Лютого (Антін Мухарський)

ІІІ Кобзарський слем відбудеться за підтримки Мистецької агенції "Наш формат"

Сцена "Під Стінами Лаври"

12.00 – 13.00 – Олексій Заєць (Україна)

13.00 – 14.00 – "Люди добрі"(Львів)

14.00 – 15.00 –  "Йорий клоц" (Львів)

15.00 – 16.00 – Ельвіра Сарихаліл та "Красу" (АР Крим)

16.00 – 17.00 – "VOANERGES"(Київ)

17.00 – 18.00 – Orkiestra św. Mikołaja (Польща)

Сцена "Майстерня танців"

13.00 – 14.00 – Майстер-клас стародавнього танцю під керівництвом М. Кабанова

14.00 – 15.00 – Арзи Бекір, майстер-клас кримськотатарських танців (АР Крим) 

15.00 – 16.00 – "Топорівчанка" (Чернівці)

16.00 – 17.00 – 

17.00 – 18.00 –"Гуляйгород", майстер-клас українських танців (Київ)

Сцена "Кобзарська майстерня"

13.00 – 14.00 – Мустафа(Київ)

14.00 – 15.00 – Михайло Коваль, бандура (Великий Хутір, Черкащина)

15.00 – 16.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)

16.00 – 17.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

Вечірня сцена

18.00 – 19.00 – Астарта (Київ)

19.00 – 20.00 – MA VALISE (Франція) 

20.00 – 21.00 – Mgzavrebi (Грузія)

21.00 – 22.00 – ВВ&В. Попадюк & Ле Гранд Оркестра(Україна)

Усі фото ЛігиБізнесІнформ



powered by lun.ua
Ірина Славінська

Книжки на Миколая

Майя Заховайко, для УП.Життя

"Кольори волі" військових художників

bigmir)net TOP 100
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте