Українська правда
Життя

"Моральна" нацкомісія знищить "Шрека", "Сімпсонів" та "Машу і Ведмедя"?

Версія для друку Коментарі 16
15.08.2012
Національна комісія з питань захисту моралі візьметься за популярні сучасні мультики "Шрек", "Маша і Ведмідь", "Телепузики", "Покемони", "Сімпсони", "Губка Боб", "Лунтік". Їх звинуватили у тому, що це - "експеримент над дітьми, в результаті якого з дітей та молоді сплановано формують злочинців та збоченців".

Тепер Нацкомісіця з моралі кликає спеціальне засідання, щоб подивитися, як низка популярних мультфільмів впливають на дітей, йдеться на сайті відомтсва.

Підставою для такого рішення послужило повідомлення про те, що дослідження популярних серед дітей мультфільмів "Губка Боб", "Лунтік", "Маша і Ведмідь", "Телепузики", "Покемони", "Сімпсони" та багато інших, що, на думку осіб, які його підготували, несуть реальну загрозу дітям.

Зокрема, згідно з дослідженням, перелічені мультфільми – "це експеримент над дітьми, в результаті якого з дітей та молоді сплановано формують злочинців та збоченців".

За словами психолога Ірини Медведєвої, яку цитують у брошурі, 3-5-річні діти після перегляду таких мультфільмів "кривляються в присутності малознайомих дорослих, дражняться, голосно регочуть, демонстративно повторюючи різні безглуздя".

Що стосується "Телепузиків", то, згідно з дослідженням, "це послідовне створення людини-дебіла, яка буде сидіти біля екрану з відкритим ротом і ковтати будь-яку інформацію", що формує "психологію невдах" та пропагує гомосексуалізм.

Популярний мультфільм "Покемони", на думку авторів дослідження, "привчає дітей до садизму, негативно впливає на емоційний, фізичний та етичний розвиток дітей". Також нібито були зафіксовані випадки, коли діти Туреччини уявляли себе покемонами і вистрибували з вікон.

Улюблений дитячий персонаж Губка Боб нібито виховує у дітей гомосексуалізм та призводить до "отупіння" дітей.

Герої "Маші і Ведмедя" та "Шрека" також пропагують садизм, збочення, спотворюють стосунки у родині тощо.

Однак "найбільш небезпечним знаряддям статевої ідентифікації дитини є популярні японські мультики "Аніме", йдеться в дослідженні.

А мультфільми Діснея дослідники називають "порнографією", "смакуванням зла", "дитячими гей-парадами".

Серед мультиків, які, згідно з результатами дослідження не рекомендують до перегляду – "Вінкс", "Мадагаскар", "Вулиці Сезам", "Робоцип", "Вавілон-5", "Критик", "Південний парк", "Міккі Маус", "Попелюшка", "Красуня і чудовисько", "Гуффі і його команда", "Король лев", "Книга джунглів", "Дамбо", "101 далматинець", "Піннокіо" тощо.

Автори дослідження (їхні імена та прізвища не вказані) закликають громадськість звертатися до президента, депутатів Верховної Ради, Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення з метою заборони перелічених мультфільмів в Україні.

Брошура з дослідженням розміщена на сайті "Під Покровом пресвятої Богородиці", який веде Українська правовірна Греко-католицька церква.

Українська православна греко-католицька церква - незареєстрована, офіційно не визнана релігійна організація в Україні, яка виділилася з Української Греко-католицької церкви в 2008-2009 роках. Її засновником є ​​Антонін Догнал.

УПГКЦ більш відома, як "група Догнала", "догналовци", "секта Догнала".

Нижче наводимо кілька пояснень і аргументацій

 
Viktor Chmel _ 07.09.2012 12:16
Згоден з тією брошуркою. Було чудово, якби ці мультики заборонили в Україні, але це лише пів справи.
Ще кращим було б якби самі знімали нормальні мультфільми. Бо більш дієва боротьба не ПРОТИ цьогось а ЗА.
concept _ 05.09.2012 17:03
Lyubomyr Drozdovskyy:
Прошу звернути увагу, що "Українська правовірна греко-католицька церква" не є релігійною організацією, а звичайною СЕКТОЮ, яка жодного відношення до Української Греко-Католицької Церкви не має.

Коментувати маячню сектантів вважаю зайвим.
поясніть, будь-ласка, чим ці дві секти різняться?
aeroklyb _ 17.08.2012 13:55
конев и чивокуня:
Модератору! Всім!

Виложіть будь ласка всю брошуру, або лінк.

Зарані вдячний.
http://gloria.tv/?media=320469
конев и чивокуня _ 17.08.2012 13:15
Модератору! Всім!

Виложіть будь ласка всю брошуру, або лінк.

Зарані вдячний.
aeroklyb _ 17.08.2012 11:49
dinozavrius:
потім не дозволимо слухати їм "Дорз" і "Братів Гадюкіних"... Там теж суцільне зло... А я люблю їх творчість, і в моєму житті немає наркоти, алкоголю або розпусти... Дбати потрібно про виховання зрілої, вільної, самостійної особистості, яка не піддається впливам, знає свій шлях. Все це дає родина. Якщо батькам є, що передати своїм дітям, з ними буде все гаразд з Божого благословіння. А якщо там "пусто", то дитина в такій родині, навіть якщо взагалі не буде мцультиків дивитися, зросте в акваріумі хатнього життя, все рівно з великою вірогідністю буде жорстокою або збоченою
Шановний, Ви знаєте і шануєте такі імена як "The Doors" та "Брати Гадюкіни" лише завдячуючи тому, що в дитинстві не дивилися такі мультфілми а, вочевидь, читали якісь книжки та дивилися більш якісні медіапродукти. Чи я не правий?
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте