Підтримай нас, щоб ми без обмежень могли продовжувати роботу – долучайся до Клубу УП!
Підтримай роботу журналістів

На фестивалі Burning Man у США з'явилася інсталяція з України. Фото. Відео

10 вересня 2015, 15:20

Гігантська композиція являє собою пару, яка посварилася, пише polyartgallery.com.

Скульптура створена у вигляді чоловіка і жінки сидять спинами один до одного, обидва нездатні до діалогу. Але всередині цих величезних людей — дві маленьких дитини, які дивляться одне на одного і шукають контакт долоньками.

За словами автора, на підготовку проекту у нього пішло багато часу і коштів. Тепер Мілов хотів би зібрати частину грошей в США, щоб не довелося продавати скульптуру. Після закінчення фестивалю "Любов" планують встановити в Одесі.

У довжину конструкція сягає майже 18 метрів, її висота складає близько 8 метрів, ширина — 5,5 метрів, а вага — 4 тонни.

Цю роботу Мілов придумав ще вісім-дев’ять років тому, але до недавнього часу вона існувала лише у вигляді ескізу. І подаватися з нею на знаменитий арт-фестиваль Burning Man, який проходить з 27 серпня по 7 вересня, художник зовсім не планував — вчинок був спонтанним.

РЕКЛАМА:

Реклама:

Головне сьогодні

Суспільство
У Києві чоловік побив іспекторку з паркування, яка виписала йому штраф: поліція зреагувала
Суспільство
У Бразилії вирубали 13 кілометрів заповідних лісів, аби прокласти дорогу до кліматичного саміту
Суспільство
Він – у вегетативному стані, виплат немає. Реалії родин, на плечі яких лягає догляд за важкопораненими військовими
Суспільство
Що спричинило спалах у небі над Києвом? Пояснення Центру космічних спостережень
Суспільство
"Дитина є дитина": на Курщині українські військові медики врятували пораненого російського хлопчика
КУЛЬТУРА
Пояснити непояснюване. Як Україна просуває свої інтереси на Близькому Сході – репортаж з Катару