Українська правда
Життя

Лойко відмовився продавати права на "Аеропорт" Голівуду

Версія для друку Коментарі 11
23.01.2016
Автор книги про кіборгів "Аеропорт" Сергій Лойко відмовився від контракту, вартістю 157 тис. доларів на екранізацію книги у Голівуді.

"20 січня 2015 Коламбія і Соні Пікчерс запропонували мені продати їм права на мої статті в Лос-Анджелес Таймс для того, щоб зробити кіно про оборону Донецького Аеропорту. Вони купували ексклюзивні права на використання образів героїв і пов'язаних з ними обставин і ситуацій. Наші переговори тривали близько року. Хтось може назвати мене ідіотом, і, можливо, буде правий, але я відмовився від контракту в 157 тис. 500 доларів", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Свою відмову він пояснює тим, що щойно від підписував цей контракт, голівудський сценарист розпочинав би писати свій сценарій на цю тему, де сам автор міг би брати участь лише у якості консультанта.

"Я не хочу, аби подвиг хлопців, що загинули в аеропорту, писав якийсь хлопець з Санта Моніки, потягуючи каліфорнійське вино та вигадуючи сценарій чергового бойовика", - пише він.

Він каже, що якщо колись і буде знято кіно про це та якщо це буде пов'язане з його книгою, Лойко хоче, аби його знімали за його книгою. "Я хочу, аби про це було розказано так, як я це бачив на власні очі і так, як насправді це було", - каже він.

"Я не проти пари сотень тисяч доларів. Але вони скінчаться, а ганьба залишиться, якщо під моїм ім'ям знімуть якусь туфту. Мені тоді до кінця днів буде соромно перед хлопцями, які поклали свої життя на цій війні", - додає автор.

МОЙ АЭРОПОРТ, ГОЛЛИВУД и ПОКАЯНИЕ.Итак, в годовщину АЭРОПОРТА, я должен ответить на сотни писем и десятки газетных пуб...

Опубликовано Сергеи Лоико 22 января 2016 г.

"Українська правда. Життя"

Alexandr Markov _ 24.01.2016 10:59
"Низкая цена" не за права... а за отказ в написании сценария...а там уже другая была бы цена...предлагаю п. Лойко...пока не поздно... пересмотреть свое решение и не наносить серьезного идеологического ущерба Украине...пусть Голливуд прославит наших киборгов!!!
Andrey Kononenko _ 24.01.2016 08:50
Я хорошо подумал и понял, что Лойко поступил очень глупо. Это же не документальное кино, пусть бы американцы переврали и дофантазировали боевик, но зато весь мир узнал бы об этой российско-украинской войне и её героическом эпизоде. Украина потеряла большую возможность проукраинской пропаганды в мире из-за ошибки Лойко.

Тем, кто рассуждает о якобы маленькой цене: это рыночная цена.
Bogdan Svoboda _ 23.01.2016 20:14
Він зробив величезну помилку, кіно всеодно знімуть, але уже по зовсім іншій історії і сценарію, яка буде дуже далекою від правди
Alexandr Markov _ 23.01.2016 19:35
Отказался...молодец...и мотивы крутые...а у меня горечь на душе...голливуд - серьезная контора по изготовлению фильмов...хороших или плохих другой вопрос...но эти фильмы смотрит весь мир...миллиарды людей....и все они узнали бы о наших героях...да может быть что-то бы утеряли...какой-нибудь наш колорит...но зато весь мир знал бы о наших героях...к тому же было предложено консультировать...можно было бы побороться за правду...а нет не дам...не сЪем...так понадкусую...не хочу обижать хорошего человека...но осталось мнение....что мало предложили...еще раз прошу прощения если обидел...
Гоцка _ 23.01.2016 19:03
Рішення гідної людини. Низький уклін Вам шановний пане Сергію.
Багато чого бачи у житті, багато пережив, але читаючи "Аеропорт" плакав.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте