Українська правда
Життя

Художниця влаштувала голий протест у Кельні. Відео

Версія для друку Коментарі 33
09.01.2016
32-річна швейцарська художниця Міло Муар влаштувала оголений протест проти насилля над жінками при температурі +4 градуси під собором у Кельні.

"Поважайте нас! Ми не об’єкти гри, навіть якщо голі", - було написано на її транспаранті, цитує видання The Local.

Художниця вистояла 20 хвилин у п'ятницю вранці. За її акцією спостерігали представники громадськості та кілька поліцейських, які не вживали жодних дій проти Муар.

На питання, чому вона вирішила в знак протесту проти голою, художниця сказала: "Я твердо переконана, що жінки більше не будуть розглядатися у якості сексуальних об'єктів, якщо гола жінка матиме таку ж повагу, як одягнена".

Демонстрація Муар було реакцією на масові сексуальні напади, скоєні на жінок в переддень Нового року.

Низка арештів була проведена поблизу головного залізничного вокзалу та Кельнського собору. За даними свідків нападники здебільшого з арабських країн Північної Африки, багато з яких шукають притулку.

Mikhail Rososhyk _ 15.01.2016 10:08
"Я твердо переконана, що жінки більше не будуть розглядатися у якості сексуальних об'єктів, якщо гола жінка матиме таку ж повагу, як одягнена".
А навіщо тоді взагалі вони (художниці) потрібні :-)
Valerii Drotenko _ 13.01.2016 12:30
Freiwild у даному контексті перекладається як "дармові дички" абощо; як, наприклад, черешня , що у нас в селах чи містах росте (чи звисають гілки) на вулицю, і перехожі її просто так рвуть (безкоштовно). Якість перекладу на УП (як і укрмови) все ще далекі від задовільного рівня...
radioamator, жаль, не одинок в нашем мире. Человечность пока не осознанна большинством современных людей. Взаимоотношение полов это лишь одна из областей, где, сегодня человек не отвечает своему высокому имени.
Животное -самец и то вступает в сексуальные отношения при наличии определённых условий, указывающих на предрасположенность самки (в период течки). Бросающийся на женские формы мужлан хуже такого самца. Обвиняя женщину в том, что она имеет богом данное ей тело, требуя, чтобы она как можно тщательней прятала от него это тело, тем самым он говорит; что он хуже животного - самца и не имеет мышления и облагороженного чувства, чтобы не броситься на неё. Он даже не может осознать, что бросается он сам, а обвиняет кого угодно другого.
Владимир Жмура _ 11.01.2016 19:36
Константин Баранкин:
Мужчин-беженцев назад гнать, а женщин-беженцев оставить?
Беженцы должны пользоваться правами беженцев.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте