Новий старий "Оскар". Найбажанішу статуетку світу змінять

— 18 лютого 2016, 10:33

Академія кінематографічних мистецтв і наук розірвала контракт з чиказьким виробником R.S. Owens, який виробляла цю бажану нагороду з 1982 року, та знайшла нового майстра для "Оскара".

У повідомленні академії зазначається, що нову статуетку замовили нью-йоркській Polich Tallix Fine Art Foundry.

Так виглядає стара статуетка "Оскара", яка не змінювалася з 1982 року. Фото M. Spencer Green

Polich буде переробляти приз таким чином, щоб він мав оригінальний вигляд статуетки 1929 року, яка була видана вперше на третій церемонії "Оскар". Тоді цей приз отримав Еміль Дженнінгс у номінації "Кращий актор", пише Mashable.

Таке рішення у академії пояснили бажанням повернутися до золотого віку Голлівуду.

Процес виготовлення нової статуетки, яка є копією 1929 року. Фото з твітера академії

Сама статуетка була створена скульптором Джорджем Стенлі. А її дизайн розроблений художником-постановником кінокомпанії MGM Седріком Гиббонсом: лицар, що стоїть на котушці кінострічки і тримає в руках двосічний меч. У якості моделі він вибрав Еміліо Фернандеса.

П'ять отворів на підставі котушки представляли собою п'ять відділів академії: продюсерів, сценаристів, режисерів, акторів і техніків.

Спочатку "Оскари" друкувалися на аркушах, після чого виготовлялися у золоті. Стенлі втілив дизайн Гиббонса у глині, а Алекс Сміт відливав статуетки зі сплаву олова і міді, після чого золотив.

Статуетка у висоті досягає 33,5 сантиметра і важить близько 3,5 кілограмів.

Процес виготовлення нової статуетки, яка є копією 1929 року. Фото з твітера академії

Планується, що Polich випустить призи вже для цьогорічної церемонії нагородження, яка відбудеться 28 лютого.

У свою чергу директор R.S. Owens Джозеф Петрі повідомив виданню The Chicago Sun-Times, що його компанія не звільнятиме людей, через припинення співпраці з академією.

"Вони хотіли повернутися до бронзової статуї, яку ми не робимо", – зазначив він. – "Я не можу бути сумним, нам пощастило протягом 30 років робити найбільш впізнаваний трофей на планеті".

Готова статуетка, яка є копією 1929 року. Фото з твітера академії
Реклама:

Головне сьогодні