Українська правда
Життя

Чоловіки витрачають більше грошей на догляд за зовнішністю, ніж жінки

Версія для друку Коментарі 3
01.09.2010
Фото medpulse.ru
Італійські та британські чоловіки витрачають більше грошей на свою зовнішність, ніж жінки

Результати британського дослідження, проведеного на замовлення виробників харчових добавок, свідчать про те, що все більше молодих чоловіків виявляють турботу про свою зовнішність.

Так, молоді англійські чоловіки у віці від 18 до 35 років витрачають в середньому за тиждень 11,72 фунта (трохи більше 14 євро) на покупку кремів і засобів для волосся - на цілий фунт більше, ніж жінки.

І якщо кожен п'ятий чоловік застосовує зволожуючий крем, то кожен 20-й використовує випрямляч для волосся, пише Inopressa з посиланням Corriere della Sera.

"Різниця між статями все більше скорочується і тепер молоді люди все більш впевнено витрачають час та гроші на свій зовнішній вигляд у порівнянні з попередніми поколіннями", - підкреслює керівник однієї з компаній, яка замовила дослідження.

За даними Міланського інституту Directa, чоловіче населення Італії витрачає за рік понад 250 мільйонів євро на особливі косметичні товари, і, за словами експертів, цей спектр в найближчі роки буде швидко розвиватися.

Крім того, останнім часом чоловіки вважають за потрібне займатися своїм тілом і харчуванням. Чоловіки більшою мірою, ніж жінки, відчувають потребу вдатися до поради експерта при виборі правильного косметичного засобу. Іншими словами, вони охочіше спілкуються з лікарем дерматологом, ніж з продавщицею з парфумерного магазину.

Павло _ 02.09.2010 11:12
Це все педики! Справжні чоловіки пахнуть триденним витриманим ароматом поту, мають масне волосся і бруд під нігтями, глушать водяру і мешкають дещо східніше за Італію :-)
Ну так _ 02.09.2010 10:16
Бо чоловіча косметика часто-густо дорожча ніж жіноча.... Дешевої, крім засобів для гоління взагалі немає...
подтверждаю _ 01.09.2010 23:02
это чтобы приятнее было чпокаться


Загрузка...
РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook