Українська правда
Життя

Американський словник згадав Путіна, пояснюючи слово "huylo". Фото

Версія для друку Коментарі 15
30.05.2014
Американський он-лайн словник сленгу Urbandictionary згадав голову РФ Путіна в статті про слово "huylo".

Зокрема, словник пояснює це слово так: 

Huylo - є типовою російською образою. "Це людина, якій не може довіряти, яка сповнена лайна і знає про це, але продовжує поводитися так, наче сам вірить в свої слова", - йдеться у тлумаченні.

Автори зазначають, що слово схоже на англійський відповідник "придурок", але набагато лайливіше. 

У якості прикладу словник наводить фразу "Putin 'Huylo' Vladimirovich".

 

Цікаво, що новина про це з'явилася на сайті російського видання Snob, але незважаючи на те, що Google індексує її за пошуковими запитами, сама сторінка наразі є видаленою. 

 
 

Словосполучення "Путін - х ... йло" отримало широке розповсюдження завдяки фанатам українських футбольних команд "Металіст" і "Шахтар", які під час своїх маршів виконують пісню "Путін - х ... йло! Ла-ла-ла-ла-ла-ла-лаааа ".

Urban Dictionary з'явився в 1999 році. До нього включають слова, які не входять в академічні словники. З моменту створення в нього додали близько семи мільйонів визначень.

"Українська правда. Життя"

Хотите или нет,но,видимо, НАГРАДА НАШЛА ГЕРОЯ,и ничего не изменитЬ,не удалить.Теперь на века "huylo" запатентовано и закреплено за ВВП.Не всем так везёт,но заслужил,заслужил.Народ не обманешь.
Ксеня Козакова _ 01.06.2014 15:36
Evgeniy Kochubey:
Это последнее украинское оружие против Путина? Этеты украинские? В этом вы все и есть.
"Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормленный пропагандой нацизма, – этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей – либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы – звери. Лютые, кровожадные, но... смертные". А. Солженицин
vorog-narodu _ 31.05.2014 16:29
Evgeniy Kochubey:
Это последнее украинское оружие против Путина? Этеты украинские? В этом вы все и есть.
Це -- не зброя, це -- почесне звання. І в "цьому" не ми, а значна більшість із вас.
Evgeniy Kochubey:
Забавно, но при чем здесь этеты (это кто, кстати?) украинские? Разве речь идет не об американских этетах? Вы не из их числа часом?
Alex Petrenko _ 30.05.2014 22:24
много врагов было и у России, и у Украины.

большинству давали прозвища. Тем врагам, которых уважали, давали уважительные прозвища, тем которых не уважали, давали презрительные.

Только к одному врагу сформировалось отвращение, и назвали его "Хуйло". Это не оружие. Вооружаться Украина только начала. Прозвище "Хуйло", это всего лишь отношение к противнику. Не уважение, не страх, не презрение. Прозвище "Хуйло" это отвращение. Не зависимо от исхода войны, отвращение уже не побороть.

Короче, че тут говорить, у каждого есть (или был) знакомый, которого кроме как Хуйлом не назовешь. 40 млн украинцев так относятся к действующему президенту россии.


Олександра Гайворонська, Олена Рощина

Клим Чурюмов. Українець, який осідлав комету

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте