Українська правда
Життя

На вихідних - сильні снігопади й заметіль

Версія для друку Коментарі 0
22.03.2013
Фото "Дзеркала тижня"
У Києві, центральних областях, північних і західних у суботу будуть сильні снігопади і заметілі.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

У суботу в Києві хмарно, сильні снігопади, сильна заметіль, снігові замети, на дорогах ожеледиця, вітер північний, 17-22 м/с, місцями пориви 25 м/с. Температура повітря протягом доби -4...-6 градусів.

На заході України хмарно, сніг, уночі де-не-де сильний сніг, місцями заметіль, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі -10...-15 градусів, удень -5...-10 градусів.

У Карпатах сніг, уночі місцями сильний сніг, температура вночі -11...-16 градусів, удень -9...-14 градусів.

На півночі України хмарно, сильні снігопади, мокрий сніг, сильна заметіль, снігові замети, на дорогах ожеледиця, вітер північний, 17-22 м/с, місцями пориви 25-30 м/с. Температура протягом доби -3...-8 градусів.

У центрі України хмарно, опади, місцями сильні опади, у Вінницькій області сильні снігопади.

У Дніпропетровській області дощ, місцями сильний, місцями ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, місцями налипання мокрого снігу, місцями заметіль, вітер північно-західний, 17-22 м/с, місцями пориви 25-30 м/с.

Температура протягом доби +2...-3 градуси, у Вінницькій області протягом доби -4...-9 градусів, у Дніпропетровській області +3...+8 градусів.

На сході України хмарно, дощ, місцями сильний дощ, у Харківській області з мокрим снігом, вітер східний, 7-12 м/с, пориви 17-22 м/с. Температура протягом доби +3...+9 градусів, у Луганській області вдень до +12 градусів.

На півдні України хмарно, дощ із переходом у мокрий сніг, місцями сильні опади, вранці і вдень місцями ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вранці і вдень місцями налипання мокрого снігу, заметіль.

Вітер північно-західний, 17-12 м/с, місцями пориви 25-30 м/с. Температура протягом доби -1...+4 градуси, у Запорізькій області +3...+9 градусів.

У Криму хмарно, дощ, місцями сильний дощ, увечері з переходом у мокрий сніг, вітер південно-західний, 17-22 м/с, місцями пориви 25-30 м/с. Температура протягом доби +3...+8 градусів.

У неділю, 24 березня, невеликий сніг, у північних, Полтавській, Харківській областях помірний сніг (уночі на півночі Лівобережжя місцями сильний сніг), заметіль, сніжні замети; у західній і південній частинах поступове припинення опадів, повідомляє Інтефакс.

Вітер північно-західний (на сході та півдні південно-західний), 7-12 м/с, в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-22 м/с.

Температура в західних, північних, Вінницькій, Черкаській областях уночі -8-13 градусів, на заході подекуди -15-20, удень -4-9 градусів, на решті територій уночі -4-9, вдень 0-6 градусів морозу; в Криму вночі -2-7, вдень близько 0 градусів.

У Києві - сніг, заметіль, сніжні замети, пориви вітру 17-22 м/с. На дорогах ожеледиця. Температура вночі -9-11, удень -5-7 градусів.

Як вде повідомлялось, через непогоду ДАІ просить водіїв утриматись від поїздок на авто.Ілона Громлюк, Олександра Бучко, Анна Мельцаєва, Олексій Матюхін

Віртуальний простір. Православний університет як модний хаб

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте