Українська правда
Життя

В Естонії відкриється виставка про Голодомор в Україні

Версія для друку Коментарі 4
17.11.2013
У Талліні з 19 листопада до 8 грудня триватиме виставка, присвячена 80-й річниці Голодомору в Україні

У Талліні в Музеї окупації з 19 листопада до 8 грудня триватиме виставка під назвою "Голодомор 1932-1933 років в Україні - геноцид українського народу", присвячена 80-й річниці трагедії.

Виставка організована Національним музеєм "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні", Конгресом українців Естонії, Музеєм окупацій за підтримки посольства Естонії в Україні та посольства України в Естонії, повідомляє "Delfi".

Згідно з повідомленням, в Естонії вперше будуть представлені архівні матеріали, які підтверджують, що Голод 1932-1933 років був штучно створений сталінським режимом.

"Це копії документів радянських вищих партійних та державних органів, слідчих матеріалів, донесень спецслужб, фотографій. Відвідувачі зможуть ознайомитися з періодичними виданнями тих часів, переглянути фільми про трагічні події початку 30-их років в Україні", - повідомляють місцеві ЗМІ.

23-24 листопада пройдуть пам'ятні заходи в багатьох українських товариствах Естонії. Також в Українській церкві в Таллінні відбудеться панахида за  жертвами Голодомору.

Як відомо, цьогоріч заходи з вшанування 80-ї річниці Голодомору в Україні відбуватимуться у 47 столицях світових держав.Юз Алешковский _ 18.11.2013 12:38
Prescience:
Треба Кацапостан змусити виплатити компенсацію за всі 350 років окупації.
Зачем мелочиться? Пусть заплатят, начиная с татаро-монгольского ига. На этой голодоморной выставке и доказательства есть: 850 трил. долл.
Prescience _ 17.11.2013 21:35
Треба Кацапостан змусити виплатити компенсацію за всі 350 років окупації. Хай продадуь частиту своєї тмутаракані Китаю, бо він і так забере безплатно з часом. (Адже вони і в нього відібрали кілька млн. кв. км території). І виручені кошти хай перекаже в фонд Голодомору.
JannaKrylatova _ 17.11.2013 18:31
Валерий Шишенко:
цэ дужэ вызначна подия - слава Украйини
Ну для парашников,вроде тебя,10 миллионов уничтоженных сталинским голодомором украинцев - повод для праздника какого-нибудь, 8 октября,например.
Усе Бачу _ 17.11.2013 18:27
Так визначаються справжні друзі України. Мордовія не входить до цього переліку.
Ілона Громлюк, Олександра Бучко, Анна Мельцаєва, Олексій Матюхін

Віртуальний простір. Православний університет як модний хаб

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте