Українська правда
Життя

Харківський дизайнер розробив символ для Дня Перемоги. Фото

Версія для друку Коментарі 21
05.05.2014
Цього року на офіційних заходах вживатиметься європейський символ пам’яті полеглих у війні - червоний мак, повідомляє прес-служба Центру досліджень визвольного руху.

Символ розробив харківський дизайнер Сергій Мішакін. Його маки нагадують слід від кулі, від якого розходиться кров.

Роботу харківчанин надав абсолютно безкоштовно.

"День пам'яті, день капітуляції фашистської Німеччини. І традиційний символ, "георгіївська стрічка", за останні місяці скомпрометований безповоротно. Потрібно було щось таке знакове, що символізувало б не свято, яким війна не може бути за визначенням, а пам'ять і скорботу", - розповідав гендиректор НТКУ Зураб Аласанія історію створення символу.

"Сергій (Мішакін, дизайнер) знайшов його. Швидко, і навіть не згадуючи про оплату. Він віддав його мені і Національному . Я віддаю його вам, і всім, кому він може знадобитися", - розповів ген директор НТКУ.

Завантажити різні варіанти символу можна тут 

Біля символу логотип містить гасло "Ніколи знову", адже саме в наших руках не допустити повторення жахіть війни, та роки воєнного лихоліття: 1939—1945.

"Цьогоріч вперше у Києві на офіційних заходах буде вжито європейську символіку пам’яті полеглих у війні - червоний мак", - йдеться у повідомленні Центру досліджень визвольного руху у понеділок

Офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни у Європі та перемоги над нацизмом цьогоріч пройдуть 8 і 9 травня, зокрема, разом із Європою та світом, Україна розпочне вшанування загиблих 8 травня - у день підписання капітуляції нацистською Німеччиною і продовжить традиційно 9 травня.

 

Зокрема 8-го травня запланована символічна подія "Перша хвилину миру". Як відомо, капітуляція Німеччини була підписана саме 8 травня пізно ввечері. Формально саме в цей день завершилася війна у Європі.

Таким чином цього року Україна розширяє відзначення пам’яті про війну, яка ніколи знову не повинна повторитися.

 

Організація заходів 8 травня також дозволить провести частину святкувань у єдності із іншими країнами антигітлерівської коаліції: Британією, Францією, США.

9 травня на День перемоги пам’ять полеглих у боротьбі з нацизмом вшановуватимуть у Парку вічної слави та на Софійській площі.

Український інституту національної пам’яті закликає медіа та громадськість використовувати червоний мак як український символ традиційних відзначень перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни Європі.

"Українська правда. Життя"

Русские бандерлоги:
снимок толстой кишки при колоноскопии
воспалённый сфинктер
выпадению прямой кишки
красные сраки
я вам, конечно, не врач, но у вас очевидная клиника
Sputnik _ 08.05.2014 15:35
Бубся Щмара, ты сходи к психиатру и проверься. С таким воспаленным сознанием долго не живут.
Во-первых, Украина не будет ПРАЗДНОВАТЬ. Только идиёты празднуют 9 мая. Люди нормальные - чествуют, скорбят о погибших.
Во-вторых - именно вся Украина. И цветы будут возложены на могилы всех солдат, погибших за Украину. Независимо от того, в какой армии они воевали. Победа общая. И всякие разделения здесь - это признак гнилости совести.
В-третьих - не Россия оккупировала ЗУ, а СССР.
В-четвертых - ПНХ со своими повторами поста. Увеличиваешь значимость? Ну так давай еще 50 раз наваляй свой тезис, может, полегчает.
All Kin _ 08.05.2014 02:38
Выглядит как воспалённая дырка,и весь "дизайн". Потомки малевича и любители минимализма считают,что ветеранам этот воспалённый сфинктер понравится. Им предлагают заглянуть в глубь чьей-то задницы вместо дорогого им символа самого значительного праздника Победы.
Что значит НІКОЛИ ЗНОВУ к этому выпадению прямой кишки. Тоесть всё,завязали и больше николы. Или это дырка Николы какого-то ,который знову .
Если это мак,то надо было подписать,как януковощ подписывал свою йолку. Это не красные маки,а красные сраки. Полностью согласен с Саша Петрович. Это не просто халтура.примитивизм,-дожили
Саша Петрович _ 08.05.2014 01:14
Rus Lana:
Никого не хочу обидеть или оскорбить, но к сожалению, новый символ Мака почти полностью копирует снимок толстой кишки при колоноскопии. Снимок, в доказательство, могу предоставить.
5+++++
Саша Петрович _ 08.05.2014 01:13
А еще такой момент - праздник то не столько наш, а тех, кто воевал... Может как бы... у ветеранов хотя бы поинтересоваться надо было, им приемлемо? В любом случае, в стране, где не уважают своих кровных дедов и прадедов, а продаются новомодным идеологиям нет будущего.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте