Українська правда
Життя

Історики створили сайт для спростування російської пропаганди

Версія для друку Коментарі 12
22.09.2014
Українські історики створили сайт для людей, які шукають надійне джерело для отримання компетентної історичної інформації, щоб сформувати свою позицію і мати можливість її обґрунтувати.

На проекті "ЛІКБЕЗ" спростували вже понад 50 негативних стереотипів та очевидних перекручень щодо української історії, йдеться у повідомленні розробників сайту.

Як розповів Кирило Галушко, більшість міфів російської пропаганди крутяться кругом таких основних тем: що Крим і "Новоросія" — ісконно російські території; що Україна — це штучне утворення, яке не має історії до 1991 року; що територія України — це подарунки або царів, або більшовицьких вождів; що українці — народ-зрадник, який під час Другої світової війни був нацистськими колаборантами, і не вніс жодного внеску у перемогу над Гітлером.

На сайті "ЛІКБЕЗ" можна знайти прості роз’яснення щодо найпоширеніших перекручень української історії. А для тих, хто хоче дізнатися більше — дано посилання на джерела.

Над проектом працює близько 20 істориків з Інституту історії України НАНУ, Українського інституту національної пам’яті, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Наукового гуманітарного товариства, Інституту української археографії, Всесвітньої асоціації україністів.

"Українська правда. Життя"

Alexandr Rastrusnyy _ 23.09.2014 08:39
раисяне этого не вынесут))))))))))))))))))))))) забухают на год и покроются радиоактивным пеплом))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ждем ответ КисельТВ
Andrij Galyzkyj _ 23.09.2014 00:27
за проект приємно - можна пишатися, що є ще кому правду захищати. сьогодні по радіо ері чув як московькі "історики" разом з деякими продажними німцями перебріхували історію походження скіфів сарматів і гутів і що мовляв вони до якихось з них належать. Це жах...
Mike Kornev _ 22.09.2014 21:58
Павло Попович:
Взгалі то неандертальці були більш вмілі ніж кроманьйонці. Як кажуть, "учи матан".
тоді вже ЛІКНЕП :)
Павло Попович _ 22.09.2014 19:50
Война с Россией ведется более 200 тисяч лет, в Европе около 50 тисяч. Русские не принадлежат к виду Человек разумный, это потомки неандертальцев, а все остальное человечество кроманьйонцы. Они екологисески канибалы, им нужно постоянно вести войны, кого-то убивать и мучить, тогда русский чувствует себя нормально. А если мир то спивается, а бабы гуляют. Только льется кровь, Россия встает с колен. Но человечество додавит этих выходцев из третичного периода
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте