Стало відомо, коли розпочнеться реєстрація абітурієнтів на ЗНО-2017

— 1 лютого 2017, 10:45

6 лютого о 10:00 абітурієнти можуть почати реєструватися на ЗНО на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

6 лютого о 10:00 абітурієнти можуть почати реєструватися на ЗНО на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Фото volynnews.com

Охочі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. Це можна зробити самостійно або звернутися до пункту реєстрації, повідомляє УЦОЯО.

Докладнішу інформацію про реєстрацію на ЗНО можна дізнатися ТУТ.

Для випускників поточного року пункти реєстрації створено за місцем їхнього навчання.

У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня, додаткову – з 3 до 12 липня.

Випускники поточного року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА).

[L]Перший обов'язковий предмет – українська мова.

Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України.

Третій – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія).

"Для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів. Вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання. Адміністрації шкіл не можуть впливати на вибір предметів ДПА", – наголосив директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має зібрати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються.

Випускники минулих років та учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.

Перелік документів, необхідних для реєстрації, буде розміщено на сайті Українського центру в розділі "Процедура реєстрації".

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються.

Випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, вказаною під час реєстрації.

Реєстрація триватиме до 17 березня. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов для проходження тестування, реєструючись для участі в ЗНО, мають вказати це під час заповнення реєстраційної картки, зазначити номер форми 086-3/о і дату її видачі органом або закладом охорони здоров'я.

Форму 086-3/о слід подати разом з іншими реєстраційними документами. Зокрема, цього року під час додаткової сесії особи з порушеннями зору отримають можливість виконувати завдання сертифікаційної роботи у зошитах, текст яких надруковано збільшеним шрифтом, особам з порушеннями слуху буде надано додатковий час для виконання сертифікаційної роботи (до 30 хв залежно від предмета).

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та не мали змоги зареєструватися в основний період, можуть з 3 до 20 травня 2017 року зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Для випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які проживають на неконтрольованих територіях та не мають можливості надіслати пакет документів поштою, порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачено подання документів електронною поштою. У такому разі повідомлення про результати реєстрації буде надіслано на електронну адресу особи.

Щоб бути зареєстрованим для участі в ЗНО, випускники поточного року, які проживають на неконтрольованих територіях, мають обрати загальноосвітній навчальний заклад, де бажають здобути повну загальну середню освіту на території, що контролюється українською владою.

Нагадаємо, пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня, з англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 8 квітня.

Також МОН затвердило програми ЗНО-2017.

Уже можна ознайомитися із основними темами з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії.

Майбутні абітурієнти також можуть дізнатися, що увійде до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році.

Реклама:

Головне сьогодні