Українська правда
Життя

У США вбито лікаря, який робив аборти

Версія для друку Коментарі 1
01.06.2009
Лікар Джордж Тіллер
У неділю біля церкви у місті Вічіта (штат Канзас) було застрелено 67-річного лікаря Джорджа Тіллера. Він відомий тим, що проводив аборти на пізніх термінах вагітності.

Як повідомляє CNN, ймовірного вбивцю затримано. У скоєнні злочину підозрюють 51-річного жителя Канзас-Сіті Скотта Рейдера. Чоловіка було затримано приблизно за три години після того, як Тіллер помер.

Президент США Барак Обама засудив убивство лікаря. У заяві, оприлюдненій Білим домом, Обама наголошує, що він був зворушений та обурений цим злочином.

Президент наголосив, що розбіжності навколо такої складної проблеми як аборт не можуть вирішуватися із застосуванням сили.

Тіллер - один із трьох американських лікарів, хто брався перервати вагітність після 20 тижнів, зауважує The Daily Mail.

На лікаря вже не раз нападали противники абортів. Зокрема, у 1985 році в його клініці стався вибух, а в 1993 році в нього стріляли, нагадує "Радіо Свобода".

Фото The Daily Mail 

Муза _ 20.10.2009 18:33
Аборты, это конечно очень страшно... особенно на большом сроке... Но зачем же доктора убивать?? Я этого не понимаю. Женщины делали все осознано и со здравым смыслом, их никто не заставлял. Они знали на что они идут и умоляли врача помочь им, так как у некоторых может действительно были на это причины. Доктор просто выполнял...свою работу, ничего более. не сделал бы он, то сделал бы кто-то другой..


Загрузка...
РЕКЛАМНІ ПОСИЛАННЯ
bigmir)net TOP 100
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook