Виставка Олега Тістола "Асорті"

"Асорті" - це виставка без концептуального бізнес-плану. Виставка з драйвом, але "без жодних зобов'язань". Це проект, що відкрито розповідає про реальне життя та відверту творчу позицію.

Цього разу Олег Тістол вирішив показати те, що цікаво в першу чергу йому. Тож минуле, теперішнє і майбутнє художника зійшлися в одній точці, аби нанести глядачеві прицільний удар.

"Асорті" - воно і є асорті: в експозиції будуть представлені декілька дитячих малюнків художника, "Українські гроші" та роботи, що їх автор створив під враженням від останньої подорожі до Єгипту.

Як говорить сам Тістол: "що представити на виставці вирішуватиметься ледь не напередодні відкриття. До останньої миті все залишатиметься на рівні зовсім свіжих ідей".

Художник називає "Асорті" "дуже позитивною реакцією на кризу".

Адже саме фінансові катаклізми, на думку Тістола, дозволили йому зробити таку собі "хіповськи-дружню" виставку без якоїсь жорсткої фабули. Саме вони подарували "свободу бути вільним".

Саме вони допомогли відверто заявити про свою позицію, що звучить так: "я можу дозволити собі бути тим, ким хочу. Особливо не зважаючи при цьому на вдалі інвестиції, великі капіталовкладення та подальші замовлення. Я можу зробити проект для тих, хто справді любить мистецтво", - зізнається автор.

До складу "Асорті", до речі, увійде все: живопис, графіка та фотографія.

Відкриття 4 березня, в середу о 19:00

Майстер-клас автора 5 березня, у четвер о 19:00

Арт-центр Я Галерея працює без вихідних з 10.00 до 20.00

Олег Тістол народився в 1960 р. у Врадіївці, Миколаївська обл., Україна.

Живописець, графік, скульптор, автор об'єктів та інсталяцій.

Спільно з Миколою Маценком заснував групу "Нацпром".

У 1978 р. - закінчив Республіканську художню школу імені Т.Г. Шевченка в Києві;

У 1984 р. - Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. Член Спілки художників України. Живе і працює в Києві.

Вибрані виставки після 2004:

2008: "Папір/ не папір" "Арт-Київ", Український Дім, Київ; "Музей", спільно з Миколою Маценком ("Нацпром"), Муніципальний театр, Львів, організатор "Я Галерея"; "Ю.Бе.Ка", галерея "Колекція", Київ; Кураторський проект Павла Гудімова "Суміш", "Я Галерея", Київ; "Ідеальний вік", галерея "Колекція", Київ;
"Reflection", PinchukArtCentre, 2007-2008.

2007: "Класна робота", "Я Галерея", Київ.
"Телебачення", Московська бієналє сучасного мистецтва; "Made in UKR", галерея ЦЕХ, Київ.

2006: "Подарки для..." галерея ARTСтрелка-projects, Москва; "Новий простір", Пінчук Арт Центр, Київ; "Арарат-06", галерея "Я Дизайн", Київ; "Телебачення", галерея ЦЕХ, Київ; "Телебачення", галерея ARTCтрелка-projects, Москва.

2004: "Прощавай,зброє", АРСЕНАЛ, Київ.
Реклама:

Головне сьогодні