Презентація нової книжки Сергія Жадана у Харкові

"Лілі Марлен" поєднує в собі вибрані вірші Сергія Жадана з додатком нових, ще не друкованих поетичних текстів та кількох есеїв. Поезії, відібрані до збірки, присвячені комунікативним проблемам ліричного героя та спробам подолати порожнини, що зазвичай виникають між персонажами літературних творів. Вибір саме цих текстів не є випадковим - у кожному з них говориться про можливість чи неможливість любові як такої. Саме тому цю збірку можна назвати книгою любовно-соціальної лірики.

"Лілі Марлен" є спільним проектом Сергія Жадана та фотографа Ігоря Нещерета, котрий проілюстрував вірші своїми роботами.

Сергій Жадан (народився 1974 р.) - поет, прозаїк, есеїст, перекладач. Автор кількох книг віршів та прози. У видавництві "Фоліо" вийшли друком його книжки: "Депеш Мод" (2004), "Цитатник" (2005), "Anarchy in the UKR" (2005), "Гімн демократичної молоді" (2006), "Капітал" (2006), "Марадона" (2007), "Ефіопія" (2009).

Ігор Нещерет народився 1970 року в Харкові. Закінчив історичний факультет ХНУ ім. Каразіна та факультет суспільних професій за спеціальністю "журналістика". Публікувався в часописах "Птюч", "НАШ", "Посмотри", "Новый рок-н-ролл", "Союз Писателей", "Харьков: Что, где, когда", антології "Готелі Харкова", арт-альманасі "Соло", тижневиках "События" та "Объективно".

Вхід: 10

Реклама:

Головне сьогодні