Виставка українського сучасного мистецтва в Нью-Йорку

У п'ятницю, 5 лютого 2010 р., у місті Нью-Йорк (США), в престижному інтелектуальному клубі National Arts Club у центрі міста, Галерея Тетяни Міронової відкриває нову виставку сучасного українського мистецтва Contemporary Ukrainian Artists. Адреса: павільйон Grand Gallery, 15 Gramercy Park South New York 10003.

Виставка триватиме до 20 лютого включно.

MironovaGallery в окремому просторі презентуватиме нові та відомі роботи прогресивного contemporary-проекту "Левітація" Віктора Сидоренка: живопис, скульптура та графіка. Наразі цей проект вже є візитівкою українських виставок у США, і на нього чекають.

Віктор Сидоренко - найбільш титулований український художник. Він - фундатор і директор Інституту проблем сучасного мистецтва Академії мистецтв України. Його основні кураторські проекти відбулися на Венеціанському бієнале - "Поема про внутрішнє море"(2007) та "Жорна часу" (2003).

Його останній проект "Левітація" - це образи червоних людських фігур на повний зріст, які літають у повітрі. Художник говорить нам про нашу внутрішню свободу, приховану можливість літати. Червоний колір - це символ влади, внутрішнього вогню. Усі твори - це крок на шляху до самопізнання. Це символ людини із СРСР, який після краху раптом може відчути свої таланти й мрії. Сидоренко розглядає свободу крізь власний досвід, тому серія наразі складається з автопортретів.

ВІДЕО ДНЯ

У Нью-Йорку Галерея також представить творчість Оксани Мась ("Наймані бачити сни"); Романа Жука ("Грабіжники"); Анни Криволап ("Міські пейзажі"); Олександра Бабака ("Квіти") і Сергія Гая ("Любов до жінки").

Важливо відзначити, що 17 лютого 2010 року відбудеться показ відомого дизайнера Брайана Рейса в рамках New York Fashion Week. Його нова колекція була створена у співпраці з українською художницею Оксаною Мась. Принти для тканин колекції дизайнер створив з епізодів картин Оксани Мась. Це союз високої сучасної моди і прогресивного сучасного мистецтва. Галерея Тетяни Міронової планує представляти цей проект згодом і в Україні.

До речі, на 18 лютого 2010 р., четвер, призначено офіційний прийом в рамках української виставки, на якому очікуються поважні гості, колекціонери та мистецтвознавці.

Реклама:

Головне сьогодні