"Космічна Одіссея" в Мистецькому арсеналі: перформанс "Гагарін-Лаунж 10.8"

Мистецький арсенал відкриває Міжнародний тиждень сучасного мистецтва масштабним проектом "Космічна Одіссея 2011". У рамках проекту 12 квітня о 10:55 на виставкових майданчиках у Мистецькому арсеналі група художників Rochus Aust/Re-Load Futura реконструює 108 хвилин легендарного польоту Гагаріна у відкритий космос.

Візуальний концерт "Гагарін-Лаунж 10.8" від зіркових німецьких художників співпадатиме в часі з історичною подією 50-річної давнини, коли космічний корабель "Восток-1" пройшов відстань 41 000 км навколо земної орбіти.

Перформанс групи Rochus Aust/Re-Load Futura у Мистецькому Арсеналі відтворюватиме ефект перебування всередині тіла космонавта. Гагарін-Лаунж 10.8 – це лабораторія для вигинання часу, замаскована під мистецький простір для візуальних та музичних образів. Ідея проникнення всередину космонавта не лише перетворює часові структури у флюїдні, плинні конструкції, але й змінює звичні ритми природи.

У співвідношенні з дистанцією 41 000 кілометрів, яку пролетів "Восток-1" навколо блакитної планети, 108 хвилин видаються коротким проміжком часу, але вони можуть запам’ятатися значно довшими для кожного, хто стане учасником польоту разом з Rochus Aust/Re-Load Futura.

Космічний екіпаж:
- група Rochus Aust / Re-Load Futura (Німеччина) – Фоско Перінті, Рохус Ауст, Хайнц Фрідль, Флоріан Цвісслер, Маркус Ауст;
- танцювальна студія Release (Україна) – Євгеній Бутрамеєв, Анастасія Гавриліна, Анна Дудуш, Катерина Савінова.

ВІДЕО ДНЯ

Захід відбудеться за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

УВАГА! Кількість місць на "космічному кораблі" обмежена – 128! Попередня реєстрація обов’язкова.

Того ж дня о 18.30 в Мистецькому арсеналі також відбудеться зустріч з художниками.

Місце:
Мистецький арсенал

Лектори:
Без лектора

Вартість:
вхід за квитком на всі події "Космічної Одіссеї 2011": дитячий 20 грн, дорослий 40 грн.

Реклама:

Головне сьогодні