Зустріч з видавцем Іваном Малковичем і презентація книги "Український космос"

У квітні Мистецький арсенал відкриває Міжнародний тиждень сучасного мистецтва масштабним проектом "Космічна Одіссея 2011". У програмі проекту – не лише художня виставка понад 100 сучасних українських та іноземних художників, а й експозиція космічних артефактів, окрема кінопрограма, мистецький та науково-популярний лекторій, дитяча програма та зустрічі з легендарними мистецькими персоналіями. Куратор проекту – Олександр Соловйов.

Серед великої кількості заходів від "Космічної Одіссеї 2011" кожен знайде щось цікаве для себе. Для тих, хто цікавиться науковою літературою, пропонуємо відвідати захід у рамках спецпрограми "Космічної Одіссеї 2011" – зустріч із відомим українським поетом і видавцем Іваном Малковичем. На вас чекає презентація енциклопедії "Український космос" видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га". Авторами книги є Валерій Чередніченко, Сергій Грабовський, Віталій Абліцов, Віктор Гаркуша й Іван Малкович. Це видання вже називають унікальним за те, що вона висвітлює вагомий внесок України в процес підкорення космосу.

Проект "Космічна Одіссея 2011" узагальнює спроби людини як творця усвідомити своє місце у Всесвіті, упорядкувати хаос світостворення та розширити власні світоглядні межі, зазираючи в майбутнє. Саме в опозиції до неменш одвічної категорії "хаосу" проект покликаний зосередитися на спробах людини логічно впорядкувати дійсність художніми засобами, тобто міфологізувати та естетизувати своє буття. Ідея проекту резонує з сентенцією Арістотеля про Космос як "найвеличніший витвір мистецтва".

Проект апелює не лише до Людини у Всесвіті, а й до внутрішнього світу людини, тобто "мікрокосмосу". Космос як міф, як універсум, як мрія, як політ, як передчуття, як інша реальність – тема залишає учасникам проекту найширше поле для власних інтерпретацій та охоплює регістр від космогонічного до футурологічного.

Місце:
Мистецький арсенал

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Малкович Іван

Вартість:
вхід за квитком на всі події грн.

Реклама:

Головне сьогодні