Художня фотографія, або Вчимося творити власні шедеври

Ви придбали фотоапарат – дорогу "дзеркалку" або просту "мильничку". Навіть навчилися користуватися діафрагмою та витримкою, знаєте закони композиції і кадрування. Але результат вас все одно не вдовольняє. Хочеться шедеврів, а виходить, як у всіх. Хочеться влаштувати власну фотовиставку, але... нічого показати.

Так трапляється з багатьма. Адже недостатньо просто знати технічний бік процесу фотозйомки. Потрібно ще й уміти творчо підходити до створення світлин. Саме цьому буде присвячений наш курс. Ви зрозумієте, що навіть фотографія в якості хобі, епізодичного захоплення, може бути мистецтвом.

На курсі ви:
- ознайомитеся з різними творчими прийомами та техніками (приміром, як зробити знімок, що сприяє релаксації або має сугестивний характер);
- навчитеся створювати образи, вигадувати цікаві фотоходи та історії для фотосесій;
- розберетеся в особливостях стилю та секретах майстерності кількох відомих світових фотографів, спробуєте попрацювати в їхньому стилі.

Курс спрямований на те, щоб розкрити ваш потенціал художника та смак, надихнути вас новими ідеями, навчити мислити не стереотипно, помічати цікаві деталі у, здавалося б, цілком буденних речах.

Тривалість: 2,5 години.

ВІДЕО ДНЯ

УВАГА! На цей курс слід приходити, маючи базові знання процесу фотозйомки. Принаймні розуміти, що таке діафрагма, витримка, ISO та як вони можуть взаємодіяти. Тим, хто в цьому поки слабко орієнтується, радимо спочатку відвідати курс "Основи фотографії, або Як не робити дурних помилок".

Замовити курс можна на сайті "Кругозору".

Місце:
Зал "Кругозір"

Лектори:
Ляпін Олександр

Вартість:
99 грн.

Реклама:

Головне сьогодні