Міжнародна конференція "Велофорум": Громадські активісти і лобіювання велосипедного транспорту

4-5 червня 2011 року в Києві відбудеться "Велофорум" – третя міжнародна конференція з розвитку сталого транспорту. Метою проведення конференції "Велофорум-2011", що організовується Асоціацією велосипедистів Києва, є прискорення екологічної модернізації міської транспортної інфраструктури в Україні через поширення знань і мотивацію громадських активістів, представників органів місцевого самоврядування та всіх зацікавлених.

Участь цій події вже підтвердили іноземні фахівці у сфері планування і лобіювання сталого транспорту, зокрема генеральний секретар Європейської федерації велосипедистів (ECF) Бернард Енсінк, члени ради ECF Франс Ван Скот (Нідерланди) і Пьотр Куропатвінський (Польща), а також експерти з Чехії і, звісно, України. Велофорум цього року відбувається за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля та Чеського центру в Києві. Партнерами виступають Європейська федерація велосипедистів, Німецьке товариство технічної допомоги (GIZ) та Національний екологічний центр України.

Київський Велофорум стане чудовим місцем для зустрічей і знайомств, отримання натхнення і свіжих ідей, налагодження співпраці і обміну знаннями для усіх цільових груп – велосипедних активістів, муніципалітетів та громадських організацій з України та інших країн.

Для участі в заході необхідно заповнити реєстраційну форму. Детальна програма – на сайті організатора.

Місце:
Будинок архітектора

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Савін Кирило,Вагнер Армін,Енсінк Бернард,Скот Франс ван,Куропатвінський Пьотр,Цах Томаш,Остржанська Даґмар

Вартість:
70 грн.

Реклама:

Головне сьогодні