Лекція: "Розвиток "душевних" складових бізнесу в капіталістичному світі"

У Києві відбудеться п’ята конференція ідей, вартих поширення, – TEDxKyiv, яка цього року буде присвячена темі підприємництва. Протягом 7-ми годин конференції для вас виступлять чотирнадцять фахівців з різних міст України та світу. Зокрема прочитає свою доповідь інвестиційний менеджер зі Львова Андрій Худо. Він розповість про розвиток "душевних" складових бізнесу в капіталістичному світі.

Андрій худо – один з кращих інвестиційних менеджерів країни. Він реалізував чимало проектів із залучення іноземних інвестицій, здобув великий досвід та контакти по цілому світу. Розуміючи необхідність високого рівня бізнес-освіти в Україні, став одним з ініціаторів та членом Наглядової ради Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті. Підприємницькі якості підштовхнули його до створення власного бізнесу. Як співвласник та голова ради директорів Холдингу емоцій "!ФЕСТ" Андрій Худо визначає стратегію та займається інвестиціями компанії, що за три роки сколихнула ресторанний ринок України. У 2007 році у Львові троє молодих підприємців започаткували власну справу. Андрій виступив у цій компанії інтегратором. Знаменита "Криївка" та інші заклади (12 концептуальних ресторанних шедеврів, Львівська майстерня шоколаду, Сувенірний супермаркет, "Видавництво Старого Лева") – це унікальні проекти, в основі яких – інтелектуальні вкладення, поєднання таланту та часу, уникнення посередніх речей, що творить новий бізнес у стилі "funk по-львівськи".

TEDxKyiv – це незалежно організована подія, що з 2009 року є частиною глобального руху TED-ідей, вартих поширення. TED (Technology, Entertainment, Design) – щорічна конференція, започаткована у США в 1982 році. Це свято ідей і нових можливостей на перетині різних сфер і напрямків, зустріч схожих за цінностями та інтересами людей, розповіді про творення значущих ініціатив, практичні і надихаючі приклади підприємництва, що змінює життя людей, – такою є програма конференції у поєднанні з відеовиступами світового TED, живою музикою та спілкуванням.Також можете більше дізнатися про TED і взяти участь у конкурсі "Змінюю світ разом з TEDxKyiv".

Для участі в конференції треба зареєструватися. Реєстрація включає в себе замовлення квитка. Зареєструватися та замовити квиток можна до 15 червня.

Місце:
Культурно-освітній центр "Майстер Клас"

Лектори:
Худо Андрій

Вартість:
вхід на всі події конференції TEDxKyiv за квитком 200 грн.

Реклама:

Головне сьогодні