Лекція: "Три кроки для створення бізнесу вашої мрії. Мистецтво бути бізнес-ангелом"

У Києві відбудеться п’ята конференція ідей, вартих поширення, – TEDxKyiv, яка цього року буде присвячена темі підприємництва. Протягом 7-ми годин конференції для вас виступлять чотирнадцять фахівців з різних міст України та світу. Зокрема прочитає свою доповідь підприємець Сельма Проданович. Вона розповість про три кроки для створення бізнесу вашої мрії, а також про мистецтво бути бізнес-ангелами.

Сельма – підприємець і філантроп, коннектор бізнес-можливостей, бізнес-ангел з більш як 20-річним досвідом роботи в цих сферах. Вона започаткувала компанію Brainswork, що налічує 132 парнера по всьому світу, була одним з ініціаторів форуму IncrediblEurope. За інноваційний бізнес-підхід і відданість підприємництву заради соціальних змін Сельма отримала числені нагороди, серед який – WOMAN Award (2006), MiA 2010 і Recognition Award of the jury for Entrepreneurial Migrants 2010.

TEDxKyiv – це незалежно організована подія, що з 2009 року є частиною глобального руху TED-ідей, вартих поширення. TED (Technology, Entertainment, Design) – щорічна конференція, започаткована у США в 1982 році. Це свято ідей і нових можливостей на перетині різних сфер і напрямків, зустріч схожих за цінностями та інтересами людей, розповіді про творення значущих ініціатив, практичні і надихаючі приклади підприємництва, що змінює життя людей, – такою є програма конференції у поєднанні з відеовиступами світового TED, живою музикою та спілкуванням.Також можете більше дізнатися про TED і взяти участь у конкурсі "Змінюю світ разом з TEDxKyiv".

Для участі в конференції треба зареєструватися. Реєстрація включає в себе замовлення квитка. Зареєструватися та замовити квиток можна до 15 червня.

Місце:
Культурно-освітній центр "Майстер Клас"

Лектори:
Проданович Сельма

Вартість:
вхід на всі події конференції TEDxKyiv за квитком 200 грн.

Реклама:

Головне сьогодні