Лекція: "Фільм для дорослих, які були дітьми: модус впізнавання себе в радянському кінематографі"

Науково-дослідний центр візуальної культури НаУКМА в рамках міжнародного проекту PATTERNS Lectures запрошує відвідати дослідницький семінар "Постсталінські диспозитиви: суб’єктивність у радянській ідеології та кіно з 1956", що триватиме впродовж 22 – 25 червня 2011 року в Києві.

У рамках семінару відбудеться презентація досліджень радянського кіно. Зокрема, лекцію "Фільм для дорослих, які були дітьми: модус впізнавання себе в радянському кінематографі" прочитає студент магістерської програми з культурології Національного університету "Києво-Могилянська академія" Ігор Тищенко. У доповіді буде проаналізовано стрічку "Ласкаво просимо, або Стороннім вхід заборонений" Елема Клімова 1964 року.

PATTERNS Lectures – це міжнародна культурна програма, ініційована ERSTE Foundation, метою якою є дослідження та осмислення історії культури в країнах Центральної та Південно-Східної Європи. У рамках програми реалізуються культурні та наукові заходи, присвячені, передовсім, візуальному мистецтву й культурі від другої половини ХХ століття до сьогодення.

Місце:
Науково-дослідний центр візуальної культури при Національному університеті "Києво-Могилянська академія"

Лектори:
Тищенко Ігор

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні