Концерт гуртів Blackpaperplanes (Білорусь) + Unsigned char (Україна)

5 жовтня в рамках українського туру, організованого AZH PROMO, у київському арт-клубі "44" відбудеться концерт одного із найцікавіших незалежних білоруських гуртів – Blackpaperplanes (post-rock/electronic/piano).

За звучанням та атмосферою, що створюють Blackpaperplanes, їх можна порівняти із такими гуртами як Long Distance Calling, 65 Days of Static чи God is an Astronaut. Вони сподобаються всім любителям якісної інструментальної музики.

Свою музику Blackpaperplanes описують так: “Ми намагаємося створити певну компіляцію з легких і приємних, а інколи і важких та суворих гітарних рифів і різноманітних ударних малюнків. Окрім того, у нашій музиці знайшли собі місце експерименти з електронною музикою, а супровід до цього всього створюється звуками піаніно. Ми черпаємо натхнення від гуртів, які у буквальному сенсі слів, малюють цю прекрасну музику.”

Інтерв’ю з гуртом Blackpaperplanes – на сайті www.azh.com.ua.

На підтримці виступатимуть молоді і перспективні кияни – гурт Unsigned char (post-rock/post-metal/djent), що вже встигли себе досить добре зарекомендувати на кількох літніх концертах в Києві. Unsigned char – post-rock/post-metal/djent з Києва. Інтерв’ю із учасниками – на сайті www.azh.com.ua.

Вхід: 40 грн – передпродаж в клубі, 60 грн – у день концерту.

Місце:
Арт-клуб "44"

Лектори:
Без лектора

Вартість:
40-60 грн.

Реклама:

Головне сьогодні