Презентація роману Тараса Антиповича "Хронос"

Книгарня "Є" та видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" запрошують на презентацію роману Тараса Антиповича "Хронос", яка відбудеться 17 жовтня.

"Хронос" – футурологічний роман з винятково ефектним сюжетом і прискіпливо-болісним поглядом на світ найновіших технологій та одвічних людських спокус. Події роману беруть початок 2040 року, коли новий науковий винахід кардинально змінює долі людей. За образом космополітичного суспільства у новій книзі цього надзвичайно обдарованого молодого письменника проступає віртуозна проекція на сучасну Україну.

Тарас Антипович народився 10 липня 1978 року в Полтаві. Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Працював за фахом у різних періодичних виданнях. Його перший роман "Мізерія" (2007) був відзначений Всеукраїнським рейтингом "Книжка року" як найкращий прозовий дебют. Інтерес критиків викликав також цикл оповідань "Тіло і доля" (2008). Експресія сюжетів Антиповича ріднить його творчість зі світом актуального кіно. Через виразні візії майбутнього читачі отримують можливість глибше зрозуміти реальність, у якій ми живемо вже сьогодні.

Довідкова інформація про захід — за тел.: +380 (66) 174 11 95 або за адресою [email protected].

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

Лектори:
Малкович Іван,Жежера Віталій,Антипович Тарас

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні