Літературний вечір Валерія Войтовича

18 жовтня в Руському Клубі "Культ Ра" відбудеться літературний вечір видавця, письменника, художника, дослідника української міфології – Валерія Войтовича.

За час своєї тридцятирічної творчої діяльності побачили світ такі його книги:
Енциклопедичне видання "Українська міфологія", випущено на замовлення Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України за Національною програмою соціально значущих видань, отримало в 2003 три дипломи: у номінації "З глибин знань" (краще енциклопедичне видання) – диплом I ступеня; на V Всеукраїнській рейтинговій акції визнано в Україні "Найкращою книгою 2003 року"; на V Київській міжнародній виставці "Книжковий світ – 2003" – диплом 2 ступеня (приз "Срібний Нестор-літописець"). "Антологія українського міфу" визнана "Найкращою українською книгою 2006 року".

"Амазонка. Богиня-Діва-Воїн" та "Генеологія богів давньої України" на Всеукраїнському рейтингу "Книжка року-2008" серед більш ніж 2000 книг увійшли до "50 кращих книг України 2008 року". Відомі й інші не менш значні праці Войтовича: "Молитва до Дажбога"; "Український гороскоп"; "Легенди та міфи давньої України"; "Коляда. Дитячі щедрівки, колядки та засівалки"; "Степань моя мила. Дослідження, спогади, документи" та ін.

Валерій Войтович є учасником багатьох регіональних та всеукраїнських художніх виставок, а також автором великої кількості пам’ятних знаків на території України.

У програмі вечора: читання, обговорення важливих та цікавих питань, спілкування з автором.

Місце:
Руський клуб "Культ Ра"

Лектори:
Войтович Валерій

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні