Вечір екологічного кіно "Заповідна Україна"

З вересня до листопада 2011 року в Україні тривав конкурс відеоробіт Заповідна Україна, організований Програмою розвитку ООН та Goethe-Institut в Україні. І тепер організатори запрошують усіх на церемонію нагородження переможців відеоконкурсу та перегляд найкращих стрічок відеоконкурсу Заповідна Україна. За чашкою кави або чаю ви зможете подивитися цікаві фільми, познайомитися з цікавими людьми, дізнатися багато цікавого про заповідну Україну та Дніпро.

Близько 60 стрічок змагалися за головні призи у номінаціях "Заповідна Україна" та "Немає іншого Дніпра". Серед учасників конкурсу – і повноцінні фільми, і аматорські роботи. Хтось знімав проблеми заповідного фонду свого краю, хтось їхав за тисячі кілометрів, аби зафільмувати унікальні віддалені куточки України. Найяскравіші, найгостріші, найцікавіші з них обрало почесне журі.

Відеоконкурс Заповідна Україна є продовженням однойменного конкурсу фотографій, що відбувся у 2010 році. Учасниками змагання було надіслано більше 700 знімків, які були зроблені у заповідних угіддях нашої країни: природних та біосферних заповідниках, національних природних парках, регіональних ландшафтних парках, заказниках, ботанічних садах. Журі, до складу якого входили представники Програми розвитку ООН в Україні, Державної служби заповідної справи України, Всеукраїнської громадської організаціії Асоціація природоохоронних територій України, журналу Photographer, компанії Самсунг Електронікс Україна, порталу Bigmir, відібрало 50 кращих робіт. Саме ці фотографії у складі виставки Заповідна Україна у 2010-2011 рр. проїхали шістьма регіонами країни. Виставка відбулася у Києві, Херсоні, Сімферополі, Дніпропетровську, Харкові та Львові.

Будь ласка, повідомте про вашу присутність за адресами: [email protected], [email protected].

Місце:
Ґете-Інститут

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні