Концерт "Щедрий вечір з добрим джазом": етно-джазовий гурт ShockolaD

Найкращий український етно-джазовий гурт ShockolaD вже третій рік поспіль влаштовує різдвяне джазове свято. Авторські джазові обробки колядок та щедрівок лунають у Польщі під час католицького Різдва та в Україні в час від Святої Вечері до Щедрого Вечору.

У Києві концерт відбудеться в джазовому клубі "Джезва". Запрошуємо всіх поціновувачів справжнього та щирого мистецтва "струсити пил" повсякденності та зануритись у магію різдвяних свят у затишку підземель клубу. У цю зимну пору вас приємно зігріє гарний джаз від гурт ShockolaD та запашна кава.

У програмі: джазові обробки українських колядок та щедрівок, а також авторські композиції.

Джазуватимуть:
Анастасія Литвинюк — клавіші
Ігор Гнидин — барабани
Іванка Червінська — вокал
Михайло Балог — саксофон
Андрій Кохан — бас-гітара

Почитати звіт та подивитися відео з "Щедрого вечора..." у Львові

ВІДЕО ДНЯ

ShockolaD — один з найуспішніших українських гуртів, який працює у жанрі world music. ShockolaD відкритий до експериментів зі змішування музики різних стилів і напрямків. Це переплетення енергій народної музики різних континентів, світів та епох: український фольклор, американський джаз, блюз, сучасна електроніка. Кожен концерт гурту — це чисте та глибоке емоційне переживання повноти життя. ShokolaD успішно гастролює в межах України та за кордоном; вони постійні та бажані гості багатьох українських і міжнародних фестивалів, а також клубів України та Європи. На сьогодні творчий доробок колективу складає 3 студійні авторські платівки, та альбом виконаний наживо.

Ті, хто бачили цих прекрасних музикантів на сцені, не залишилися байдужими до їхньої щирості та виконавчої майстерності. А хто ще не бачив, повірте, ShockolaD стане для вас надзвичайно приємним джазовим відкриттям.

Місце:
Галерея ПідWall

Лектори:
Без лектора

Вартість:
30 грн.

Реклама:

Головне сьогодні